dowolna

Budynki użytkowe Przemyśl – oferty sprzedaży i najmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lwowska

Lwowskie,Przemyśl

14 990 000 zł4 000 m² 3 747,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 836 m²

Mamy przyjemność zaprezentować szczególną ofertę nieruchomości inwestycyjnej w Przemyślu. Ten wyjątkowy obiekt o powierzchni ok.4000 m2, położony przy ulicy Lwowskiej, dysponuje pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest budynek przeznaczony do demontażu bez gruntu, wraz z pełnym wyposażeniem i elementami konstrukcyjnymi. Oferta obejmuje możliwość zakupu i demontażu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

80 000 zł700 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy halę o konstrukcji stalowej wraz z kompletną instalacją fotowoltaiczną o mocy 50 kw. Oferta dotyczy samej konstrukcji i wyposażenia hali, bez gruntu. Zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ofiar Katynia

Za Wiarem,Przemyśl

1 050 €150 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do wynajmu atrakcyjne boxy magazynowe o powierzchni od 130 m2 do 200 m2, położone w strefie przemysłowej miasta przy ul. Ofiar Katynia na ogrodzonym, strzeżonym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ofiar Katynia

Za Wiarem,Przemyśl

3 640 €520 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem wynajmu jest magazyn wolnostojący o konstrukcji murowanej wraz z obszernym placem utwardzonym zlokalizowany w przemysłowej części miasta Przemyśl przy ul. Ofiar Katynia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Salezjańskie,Przemyśl

80 000 zł106 m² 754,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Odstąpię pub - Gotowy biznes do przejęcia Na sprzedaż prawa do najmu sprawnie działającego lokalu w Przemyślu wraz z pełnym wyposażeniem. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

4 500 000 zł1 700 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż budynek magazynowo-biurowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 1700 mkw, wraz z działką o powierzchni 45 arów, położonej w miejscowości Hurko obok Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skorupki

Warneńczyka,Przemyśl

36 000 zł7 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym na osiedlu infiore Park przy ul. Ignacego Skorupki w cenie 35 000/miejsce. Osiedle infiore Park wyróżnia się lokalizacją w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

14 950 €2 300 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu hali magazynowej z zapleczem administracyjno-socjalnym w Przemyślu Lokalizacja: przemyśl, ul. Lwowska Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Sielecka

Sielec,Przemyśl

48 500 zł970 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynową o powierzchni 920 m wraz z przynależnym biurem o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Przemyśl,podkarpackie

50 000 zł15 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje garaż do sprzedaży w bardzo dobrej lokalizacji Przemyśla ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Atuty bardzo dobra lokalizacja niezależny garaż garaż w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Przemyśl,podkarpackie

60 000 zł15 m² 4 000 zł/m²

 

 

 

Przemyśl,podkarpackie

6 500 000 zł2 435 m² 2 668,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż piękna kamienica położona blisko centrum Przemyśla, przy ul. 3 maja. Budynek o powierzchni użytkowej 1745,6 m2 pełni funkcję usługowo-mieszkalną. Składa się z dwóch pięter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Jasińskiego

Przemyśl,podkarpackie

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę Hale / Magazyn o powierzchni 325 - 410 m2 z placem manewrowym zamykany z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Monte Cassino

Zasanie,Przemyśl

60 000 zł6 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

| do wynajęcia powierzchnie magazynowe, usługowe, biurowe, warsztatowe (powierzchnia najmu od 300 m2 do maksymalnie 6000 m2) w hali obok Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu przy ul. Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Sielecka

Przemyśl,podkarpackie

1 500 000 zł21 543 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 725 m²

| do sprzedania (lub wynajęcia) nieruchomość magazynowo - przemysłowa o dużym potencjale inwestycyjnym, składająca się z terenu o łącznej powierzchni 21.543 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lelewela

Zasanie,Przemyśl

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż kamienica usytuowana na działce o pow. 0,0459ha w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Lelewela w Przemyślu. W sąsiedztwie jednej z głównych ulic miasta (3-go Maja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Bolesława Śmiałego

Zasanie,Przemyśl

399 zł29 m² 13,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prowadzisz biznes wymagający przestrzeni magazynowej, ale nie potrzebujesz od razu 200 czy 500 m2 powierzchni? A może potrzebujesz miejsca na meble podczas przeprowadzki albo remontu? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

8 400 000 zł10 755 m² 781,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:10 755 m²

Mam zaszczyt zaproponować Państwu nieruchomość komercyjną w Przemyślu przy ulicy Batorego. Umiejscowienie obiektu jest strategiczne pod względem biznesowym i logistycznym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Stefana Batorego

Przemyśl,podkarpackie

2 950 000 zł1 524 m² 1 935,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 755 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chopina

Przemyśl,podkarpackie

39 000 zł15 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje garaż do sprzedaży w bardzo dobrej lokalizacji Przemyśla ul. Chopina 22. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Przemyśl,podkarpackie

6 200 000 zł7 162 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Biuro joker house nieruchomości przedstawia dostępny na sprzedaż duży obiekt produkcyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni budynków: 7162,25 m2. Całość obiektu składa się z kilku hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Przemyśl,podkarpackie

28 000 000 zł10 000 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Zapraszam do zobaczenia powierzchni na żywo. [Licencja zawodowa 28 603] Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ofiar Katynia

Przemyśl,podkarpackie

4 800 000 zł1 800 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania tartak położony na dużej 4 hektarowej działce, obiekt zlokalizowany w przemysłowej części miasta przy ul. Ofiar Katynia. Nieruchomość przeznaczona na cele produkcyjne , magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Przemyśl,podkarpackie

3 700 000 zł1 939 m² 1 908,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej w Przemyślu przy ul. Batorego, 11 km od przejścia granicznego w Medyce. Zapraszam do zakupu gruntu, na którym posadowiona jest hala magazynowa 1939.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Przemyśl,podkarpackie

8 400 000 zł3 700 m² 2 270,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 279 m²

Zapraszam do zakupu nieruchomości zlokalizowanej w Przemyślu przy ul. Batorego, 11 km od Medyki : - hala magazynowa 2 773,50 m2 (wysokość 6-8m) z częściami biurowymi, - budynek magazynowy 927.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ofiar Katynia

Przemyśl,podkarpackie

75 000 zł2 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala, która będzie gotowa w mniej niż 12 miesięcy przy ul. Ofiar Katynia w Przemyślu. Możliwość dostosowania hali do potrzeb. Na kompleksie mamy do wynajęcia istniejący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

12 800 zł400 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio - najemca nie płaci prowizji Mamy przy hali jeszcze magazyn 470 m2, który możemy też udostępnić w odstępie czasowym - do ustalenia. Możliwość obsługi magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ofiar Katynia

Przemyśl,podkarpackie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio - najemca nie płaci prowizji możliwość obsługi magazynu- rozładunek, magazynowanie, załadunek, cło Zapraszam do wynajęcia hal magazynowo-produkcyjnych na kompleksie 8ha hal, magazynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ofiar Katynia

Przemyśl,podkarpackie

15 600 zł520 m² 30 zł/m²

 

 

 

Przemyśl,podkarpackie

7 400 000 zł2 773 m² 2 668,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy zlokalizowany w dzielnicy składowo - magazynowej miasta Przemyśl. Nieruchomość posadowiona na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Przemyśl,podkarpackie

60 000 zł2 773 m² 21,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Biuro Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem obiekt magazynowo- handlowy o powierzchni 2,773 m2 zlokalizową w dzielnicy składowo - magazynowej miasta Przemyśl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Zasanie,Przemyśl

6 500 000 zł2 435 m² 2 668,97 zł/m²

 

 

 

Przemyśl,podkarpackie

2 500 000 zł1 500 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 642 m²

Przemyśl, ul. Mickiewicza 35. Do sprzedania trzykondygnacyjna kamienica komercyjna o łącznej powierzchni użytkowej około 1500 m2 położona na ogrodzonej działce o pow. 26,42 ara. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

2 000 000 zł1 920 m² 1 041,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż budynek wolno-stojący, 4 - kondygnacyjnym budynku położonym w centrum miasta Przemyśla przy ulicy Basztowej. Powierzchnia wynosi 1920 m2 za cenę 1041 zł/m2 Szukasz obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Przemyśl,podkarpackie

2 000 000 zł440 m² 4 550,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przemyśl centrum miasta - na sprzedaż kamienica o powierzchni ok.439,53m 2 , na działce o powierzchni 257 m 2 budynek mieszkalny 2 - piętrowy. Ogrzewanie - piece kaflowe, okna - drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

7 200 000 zł4 476 m² 1 608,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 623 m²

Sprzedaję budynek biurowo-użytkowy w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, na dużej działce 5623 m 2 , z dużym parkingiem. Obok takiej oferty nie można przejść obojętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

1 600 000 zł1 100 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynki przy ul. Słowackiego w Przemyślu. Oferujemy dwa budynki jeden 200m 2 oraz drugi 900m 2. Pomieszczenia wymagają remontu. Niemniej jednak jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

2 000 000 zł440 m² 4 550,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:257 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Basztowa

Przemyśl,podkarpackie

2 000 000 zł1 920 m² 1 041,67 zł/m²

 

 

 

Przemyśl,podkarpackie

370 000 zł457 m² 809,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:413 m²

Miejsce z bogatą przeszłością i przyszłością. Przedmiotem sprzedaży jest dwupiętrowa kamienica z początku XX wieku położona w w dzielnicy starego miasta Przemyśla przy ulicy.