Lokal użytkowy, ul. Sikorskiego

Sikorskiego, Rycerskie, Przemyśl, podkarpackie

  • 59 000 zł
  • 18 m²
  • 3 277,78 zł/m²

Zdjęcie

Karol Zawalski

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Sikorskiego

Sikorskiego, Rycerskie, Przemyśl, podkarpackie

zaktualizowane:
22 maja 2026

59 000 zł

18 m²

3 277,78 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Sikorskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

59 000 zł 18 m² 3 277,78 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 59 000 zł (3 277,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka lokalu: 18 m²
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Budynek: garaż; rok budowy: 1989
  • Media: prąd, siła
  • Źródło: biuro nieruchomości: Fusion Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 204

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 18 m², położony przy osiedlu Rycerskie, w okolicy ul. Sikorskiego 7 w Przemyślu.

Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób, które szukają bezpiecznego miejsca do parkowania samochodu, dodatkowej przestrzeni magazynowej lub garażu do własnego użytku. (...)

Agent

Karol Zawalski

452 382...

452 382 492

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

452 382...

452 382 492

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości