dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Przemyśl - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazanów,Przemyśl

252 000 zł39 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży zgrabnego, przytulnego mieszkania położonego w Przemyślu przy ul. Kordiana na osiedlu Kazanów. Mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rycerskie,Przemyśl

1 500 zł61 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Malawskiego, mieści się na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,30 m2 składa się z: - jasnej osobnej kuchni - bardzo dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Przemyśl

Lipowica,Przemyśl

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 47 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego, zamkniętego i monitorowanego osiedla Infiore Park w Przemyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Zasanie,Przemyśl

269 000 zł31 m² 8 566,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu mieszkanie typu kawalerka, dwupokojowe, położone na I piętrze w kamienicy przy ul. 3 maja w Przemyślu. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Przemyśl,podkarpackie

240 000 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

MS Nieruchomości przedstawia funkcjonalne, w pełni przygotowane 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,90 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Czarnieckiego 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu zupełnie nowe, stylowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Sunset Park przy ul. Bielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łukasińskiego,Przemyśl

289 000 zł44 m² 6 598,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Przemyślu przy ul. Łukasińskiego położonego na parterze w ocieplonym i dobrze zagospodarowanym bloku. Mieszkanie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

369 000 zł63 m² 5 875,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego w Przemyślu. Mieszkanie posiada powierzchnię 62,80 m2 i jest przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łukasińskiego,Przemyśl

265 000 zł44 m² 6 066,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Przemyślu przy ul. Łukasińskiego na osiedlu bloków na przeciwko dużego marketu spożywczego. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl

Zasanie,Przemyśl

365 000 zł55 m² 6 587,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu ofertę interesującego mieszkania, które jest urządzone w oryginalnym stylu i położone w zadbanym budynku z lat 50 XX wieku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łukasińskiego,Przemyśl

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w Przemyślu przy ul. Dworskiego. Jest to mieszkanie znajdujące się na I piętrze, w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalińskiego

Kazanów,Przemyśl

239 000 zł38 m² 6 339,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie do sprzedaży znajdujące się w Przemyślu na os. Kazanów przy ul. Opalińskiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku na III piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Za Wiarem,Przemyśl

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia przy ul. Ofiar Katynia w Przemyślu idealną propozycję zarówno dla singla, jak i pary, która szuka wygodnej przestrzeni w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolki

Stare Miasto,Przemyśl

250 000 zł50 m² 5 019,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe, 48 m wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 25m - ul. Smolki, przemyśl. Oferuję na sprzedaż jasne i wysokie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Kazanów,Przemyśl

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji 2 pokoje | balkon | Przemyśl, os. Kazanów, ul. Kordiana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Przemyśl,podkarpackie

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. Mieszkanie mieści się w bloku w Przemyślu przy ul. Wieniawskiego 5a Mieszkanie składa się z: 2 pokoje Przedpokój (duży) Kuchnia (oddzielne pomieszczenie) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

290 000 zł45 m² 6 497,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej Mieszkanie znajduje się na IV piętrze ocieplonego bloku z 2009 r. Budynek ma nowoczesną architekturę, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

258 000 zł31 m² 8 216,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosłońskiego

Kruhel Wielki,Przemyśl

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia osiedle sunpark, prałkowce k. Przemyśla Jeśli szukasz komfortowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielskiego

Rycerskie,Przemyśl

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne, widokowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na osiedlu Sunset Park. Nowoczesny budynek, świetnie zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przemyśl,podkarpackie

240 000 zł37 m² 6 504 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

269 000 zł33 m² 8 188,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w Przemyśl, ul. Paderewskiego. Nieruchomość funkcjonalna i słoneczna o powierzchni 32,85 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokitniańska

Mikołaja Kopernika,Przemyśl

199 000 zł69 m² 2 900,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu przy ul. Rokitniańskiej, niedaleko centrum miasta oraz w pobliżu dworca pkp. Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nepomucena

Salezjańskie,Przemyśl

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Przemyślu przy ul. św. Jana Oferujemy mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Warneńczyka,Przemyśl

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 66 m z dużym tarasem i widokiem na całe miasto - Przemyśl, ul. Bielskiego Jeśli szukasz miejsca, w którym po prostu wchodzisz i mieszkasz bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworskiego

Łukasińskiego,Przemyśl

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 22 Stycznia

Zasanie,Przemyśl

235 000 zł30 m² 7 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

o sprzedania mieszkanie dwupokojowe o metrażu 30,20 m2 z osobną łazienką i kuchnią oraz z piwnicą w cichej okolicy. Mieszkanie mieści się na IV piętrze przy ulicy 22 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rycerskie,Przemyśl

339 000 zł52 m² 6 531,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: mieszkanie z wyjątkowym widokiem Przemyśl, os. Rycerskie, ul. Sikorskiego 5. Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 51,90 m , położone na 5. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glazera

Salezjańskie,Przemyśl

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnych potrzeb? A może rozglądasz się za nieruchomością inwestycyjną w świetnym punkcie miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przemyśl,podkarpackie

355 000 zł36 m² 9 779,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielskiego

Warneńczyka,Przemyśl

632 400 zł68 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w nowoczesnej inwestycji Infiore Park w Przemyślu. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zasanie,Przemyśl

480 000 zł86 m² 5 594,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą w sercu Przemyśla Wyjątkowa przestrzeń tuż przy nadsańskim deptaku, przy ul. Barskiej mieszkanie, które łączy w sobie urok kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Łukasińskiego,Przemyśl

379 000 zł75 m² 5 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| sprzedam przestronne, jasne mieszkanie położone na II piętrze kamienicy przy ul. Moniuszki w Przemyślu. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z: dwóch pokoi (31 i 21 m2), jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glazera

Zasanie,Przemyśl

290 000 zł39 m² 7 369,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

English below Oferta na wyłączność profit Home przedstawia mieszkanie do sprzedaży z rynku wtórnego o powierzchni 39,35 m2 + piwnica. Znakomity pomysł na zakup inwestycyjny z szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

290 000 zł45 m² 6 497,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka mieszkania: 45 m dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do mieszkania należy piwnica lokatorska. Rynek: wtórny. Dostępność: natychmiastowa Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielskiego

Rycerskie,Przemyśl

599 000 zł52 m² 11 468,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w najnowszym bloku (budynek C) na osiedlu sunset park, przy ul. Bielskiego w Przemyślu. Cena zakupu podana w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łukasińskiego,Przemyśl

249 000 zł58 m² 4 315,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w ścisłym centrum Przemyśla przy ul. Dworskiego. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze kamienicy z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia