dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Przemyśl - Oferty sprzedaży i najmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy przemyślany układ, wygodę i nowoczesne otoczenie? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób szukających bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł67,60 m² 6 656,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. Grunwaldzka - Mieszkanie z potencjałem i widokiem na panoramę miasta Szukasz komfortowego mieszkania z widokiem, który zachwyca? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82,62 m² 14 524,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli zależy Ci na gotowym, dopracowanym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych prac to mieszkanie może być dokładnie tym, czego szukasz. Lokal o powierzchni 82,62 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

467 796 zł55,69 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł67,70 m² 22,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu! Przytulne 3 pokoje przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu! Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,50 m² 6 419,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w zadbanym bloku przy ul. Sikorskiego, na os. Rycerskim. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 968 zł54,18 m² 8 249,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -7,02m2 2. Łazienka - 4,29m2 3. Pokój dzienny + aneks kuchenny - 22,49m2 4. Sypialnia - 10,34m2 5. Sypialnia - 10,04m2 6. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie posiada dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 790 zł46,47 m² 8 387,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -5,96m2 2. Łazienka - 3,92m2 3. Pokój dzienny + aneks kuchenny - 19,10m2 4. Sypialnia - 9,12m2 5. Sypialnia - 8,38m2 6. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie posiada dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 268 zł53,18 m² 8 260,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -6,07m2 2. Łazienka - 4,03m2 3. Pokój dzienny + aneks kuchenny - 19,26m2 4. Sypialnia - 9,18m2 5. Sypialnia - 8,45m2 6. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie posiada dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,10 m² 3 671,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone w miejscowości Przemyśl, przy ul. Grunwaldzkiej. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

457 632 zł54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

464 016 zł55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

465 528 zł55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

288 000 zł48 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w Przemyślu przy Wybrzeżu Jana Pawła II na osiedlu Kmiecie o pow. 47,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,95 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

467 796 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

560 000 zł61 m² 9 175,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Osiedle Panorama | blok 2024 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie rodzinne zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Winna Góra,Przemyśl

495 292 zł65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bakończyce,Przemyśl

466 268 zł59 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z 2 sypialniami i dużym balkonem idealne dla rodziny Oferujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedania jasne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m2 położone na parterze dwu-rodzinnego budynku przy ul. Zielińskiego w Przemyślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

467 796 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bakończyce,Przemyśl

640 692 zł82 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż: wyjątkowe, przestronne mieszkanie na osiedlu Green Estate Przemyśl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Bakończyce,Przemyśl

60 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

455 532 zł55 m² 8 248 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworskiego

Łukasińskiego,Przemyśl

289 300 zł57 m² 5 104,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przemyśl ulica Aleksandra Dworskiego 56,68m trzema pokojami, piwnica, drugie piętro. Mieszkanie położone w centurm Przemyśla, niska cena. Mieszknie wyposażone jest w wodę, prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworskiego

Łukasińskiego,Przemyśl

295 200 zł46 m² 6 393,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przemyśl ulica Aleksandra Dworskiego 46,17m z trzema pokojami, piwnica, pierwsze piętro. Mieszkanie położone w centurm Przemyśla, niska cena. Mieszknie wyposażone jest w wodę, prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rycerskie,Przemyśl

360 000 zł65 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestrzenne, rodzinne mieszkanie trzypokojowe z pięknym widokiem na panoramę miasta położone w Przemyślu na os. Rycerskim. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Łukasińskiego,Przemyśl

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łukasińskiego w Przemyślu, znajdującego się na I piętrze. Okna mieszkania zwrócone są w kierunku podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skorupki

Warneńczyka,Przemyśl

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe | 102 m po podłodze | 2 balkony | Panorama | infiore Park | Klima | 590 000 zł Cena: 590 000 zł - Cena za m użytkowy: 7 375 zł - Powierzchnia użytkowa: 80 m - Powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Łukasińskiego,Przemyśl

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rycerskie,Przemyśl

425 000 zł49 m² 8 603,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dla osób szukających gotowego lokum do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Prezentujemy Państwu nieruchomość, która nie tylko spełni wymogi klienta poszukującego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Zasanie,Przemyśl

315 000 zł53 m² 5 919,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w doskonałej lokalizacji w Przemyślu, w centrum dzielnicy Zasanie, przy ul. 3 maja. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorupki

Warneńczyka,Przemyśl

623 000 zł85 m² 7 742,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pragnę zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. ks. Ignacego Skorupki 9, na Osiedlu infiore Park. Nieruchomość składa się z dwóch przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łukasińskiego,Przemyśl

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Żołnierzy I Armii wp, w bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Kmiecie,Przemyśl

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 51 m po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Południowa ekspozycja, balkon, niskie koszty (ok. 200 zł) i spokojna, zielona dzielnica Kmiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Zasanie,Przemyśl

387 000 zł64 m² 6 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ulicy Rogozińskiego ( trzecie piętro). Przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z trzech ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

390 000 zł54 m² 7 276,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w bloku ocieplonym 3-pokojowe na pierwszym piętrze w centrum miasta Przemyśl. Mieszkanie znajduje się przy Ul. Ignacego Józefa Kraszewskiego 12 ( zasanie ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Kazanów,Przemyśl

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne, stylowe mieszkanie 48m wysoka jakość wykończenia. Możliwe doposażenie do Twoich potrzeb! Przemyśl, ul. Ignacego Paderewskiego 20 | 1 piętro | bez prowizji | gwarancja jakości wykonania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielskiego

Rycerskie,Przemyśl

545 783 zł61 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Znajdź swój wymarzony kąt w sercu miasta! Szukasz idealnego miejsca do życia, które zapewni Ci nie tylko komfort, ale również świetną inwestycję na przyszłość? Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Zasanie,Przemyśl

1 400 zł61 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu mieszkanie przeznaczone do wynajmu położone w Przemyślu przy ul. Lelewela na II piętrze w bloku. Mieszkanie jest przestronne, z jasnymi pokojami, osobna kuchnia.