Serce 0 Ulubione

Mieszkania Przemyśl Garbarze

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

533 045 zł56,11 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem ul. Brudzewskiego, przemyśl Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i gustownie urządzone mieszkanie o układzie 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przemyśl,podkarpackie

1 300 zł34 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl komfortowe mieszkanie na wynajem, os. Reymonta Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m z balkonem, położone na 3. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Przemyśl,podkarpackie

217 000 zł28 m² 7 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu przy ul. Kopernika 54, obok galerii Sanowa Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kamienicy. Ogrzewanie centralne oraz ciepła woda z sieci miejskiej, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Przemyśl,podkarpackie

420 000 zł87 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m2 znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Reymonta. Blok wybudowany został w 2002 roku, w technologii ytong. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Przemyśl,podkarpackie

87 000 zł34 m² 2 568,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow 33,87 m2 zlokalizowane w centrum miasta w piętrowej kamienicy przy ul Kopernika. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z pokoju.