Serce 0 Ulubione

Mieszkania Przemyśl Osiedle Kmiecie

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

431 000 zł47,90 m² 8 997,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Sprzęt agd jak lodówka, zmywarka, piec gazowy, kuchenka gazowa mało używane. Mieszkanie słoneczne. Okolica spokojna, zadbana. Mieszkanie praktycznie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,30 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rynek: wtórny Dostepne od: maja 2026 Forma własności: właśnościowe Członek spółdzielni Charakterystyka mieszkania: 57,30 m , 4 pokoje, łazieka , wc, kuchnia, przedpokój, nowe okna w calym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

288 000 zł47,90 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na wzgórza Przemyśl, os. Kmiecie Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,30 m² 6 004,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przemyśl os. Kmiecie, jasne, trzypokojowe mieszkanie (48,3 m ) na ostatnim piętrze ocieplonego, czteropiętrowego bloku przy ul. Rzecznej 10. Układ mieszkania: osobna, jasna kuchnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł87 m² 5 850,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z panoramą miasta 87 m | os. Kmiecie, przemyśl Na sprzedaż oferujemy komfortowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

288 000 zł48 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w Przemyślu przy Wybrzeżu Jana Pawła II na osiedlu Kmiecie o pow. 47,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,95 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Kmiecie,Przemyśl

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego obszernego mieszkania z pięknym widokiem na panoramę miasta znajdującego się w jednej z najlepszych lokalizacji w Przemyślu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II

Kmiecie,Przemyśl

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II w jednej z najbardziej lubianych części miasta, na osiedlu Kmiecie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II

Kmiecie,Przemyśl

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

369 000 zł63 m² 5 875,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego w Przemyślu. Mieszkanie posiada powierzchnię 62,80 m2 i jest przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Kmiecie,Przemyśl

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 51 m po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Południowa ekspozycja, balkon, niskie koszty (ok. 200 zł) i spokojna, zielona dzielnica Kmiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

290 000 zł45 m² 6 497,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej Mieszkanie znajduje się na IV piętrze ocieplonego bloku z 2009 r. Budynek ma nowoczesną architekturę, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kmiecie,Przemyśl

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w Przemyślu, przy ul. Grunwaldzkiej, na osiedlu Kmiecie jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kmiecie,Przemyśl

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kmiecie,Przemyśl

1 500 zł56 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe położone na ul. Rzecznej w Przemyślu/ os. Kmiecie o powierzchni 56,40 m2. Mieszkanie do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kmiecie,Przemyśl

350 000 zł57 m² 6 161,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przemyśl, ul. Grunwaldzka - do sprzedania mieszkanie o pow. 56,80 m2 zlokalizowane na parterze zadbanego bloku, budynek z lat 80-tych, ocieplony. Mieszkanie składa się z: - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

453 316 zł57 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przemyśl, ul. Rzeczna - do sprzedania mieszkanie o pow. 56,70 m2 zlokalizowane na III piętrze zadbanego bloku, budynek z lat 80-tych z pustaka, ocieplony. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Kmiecie,Przemyśl

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam wynajmę mieszkanie na Osiedlu Kmiecie o powierzchni. 48 m . Mieszkanie składa się z dwóch pokoji,kuchni ,przedpokoju, toalety,łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

289 000 zł48 m² 6 033,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w Przemyślu przy ul. Rzecznej na osiedlu Kmiecie o pow. 47,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 5,08 m2. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeczna

Kmiecie,Przemyśl

322 150 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Rzecznej Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku. Ogrzewanie centralne z sieci miejskiej, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kmiecie,Przemyśl

1 500 zł68 m² 22,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej 97 (osiedle Kmiecie), mieści się na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 składa się z: - jasnej osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

185 000 zł48 m² 3 862,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o praktycznym układzie, 3 oddzielne pokoje, o powierzchni 47,9 m 2. Bardzo dobrze zlokalizowane, ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II W najbliższym otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II

Kmiecie,Przemyśl

161 000 zł33 m² 4 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, zaprojektowane przez architekta. Bardzo niskie opłaty. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe bez potrzeby używania centralnie ogrzewania w czasie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij