dowolna

Mieszkania Przemyśl Osiedle Lwowskie

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

450 000 zł71 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedania jasne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m2 położone na parterze dwu-rodzinnego budynku przy ul. Zielińskiego w Przemyślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Przemyśl

Lwowskie,Przemyśl

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Przemyślu: [1] W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, castorama, mcdonald, zajezdnia mzk, stacje benzynowe, pasaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Lwowskie,Przemyśl

429 000 zł68 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z dodatkową spiżarnią o powierzchni 68,20 m2, ulokowane na trzecim piętrze, położone spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Bakończyce,Przemyśl

395 000 zł65 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne, przestronne M4, bez pośrednika! Położne w zielonej, cichej lokalizacji w zadbanym 2-piętrowym ocieplonym bloku, blisko centrum. W skład mieszkania wchodzi: - słoneczny salon 17m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Bakończyce,Przemyśl

365 000 zł75 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaję bez pośredników Mieszkanie 3 pokojowe w bloku z wielkiej płyty na drugim piętrze z windą, osobno wc i łazienka. W pobliżu Park Lubomirskich, szkoły, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błonie,Przemyśl

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 55 m 2 w kamienicy. Jest zlokalizowane w dzielnicy Błonie przy ulicy Zana. Dwupokojowe gotowe do wprowadzenia. Mieszanie przeszło generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Bakończyce,Przemyśl

190 000 zł72 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Przemyślu w bardzo spokojnej dzielnicy- bakończyce, składające się z dużej kuchni (ok. 12 m2), przestronnego przedpokoju (ok. 10 m2), dwóch pokoi dziecięcych (po ok. 10.