dowolna

Mieszkania na sprzedaż Przemyśl - Oferty „sprzedam mieszkanie”

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

Rynek pierwotny

467 796 zł55,69 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł50,40 m² 5 515,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje | 50,40 m | niski parter | Przemyśl, ul. Kołłątaja 295 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 50,40 m (z piwnicą ok. 4 m ), położone w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł73,02 m² 4 752,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przemyśl, stare Miasto, ul.Słowackiego - mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, II piętro, duże widne mieszkanie o pow. 73 m2, po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. W dniu 17.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

288 000 zł47,90 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na wzgórza Przemyśl, os. Kmiecie Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przemyśl, ul.Matejki, stylowy apartament na Starym Mieście w super cenie, w dniu 02.04.2026 r obniżka ceny z 790 tys. zł Mieszkanie przy Parku Miejskim, o pow. 117,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł83,20 m² 7 151,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, zasanie, ul.Grunwaldzka - w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament z odrębna i widną kuchnia i loggią, pow.84 m2, II piętro, niski blok, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 485 zł99,82 m² 5 695,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 286 zł61,21 m² 7 715,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -7,82m2 2. Łazienka - 4,01m2 3. Pokój dzienny+ aneks kuchenny - 22,39m2m2 4. Sypialnia - 8,91m2 5. Sypialnia - 8,72m2 6. Sypialnia - 9,36m2 7. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 459 zł74,57 m² 7 663,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -7,88m2 2. Łazienka - 4,25m2 4. Łazienka - 2,79m2 5. Pokój dzienny - 22,58m2 6. Kuchnia - 9,47m2 7. Sypialnia - 9,18m2 8. Sypialnia - 8,45m2 9. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 968 zł54,18 m² 8 249,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -7,02m2 2. Łazienka - 4,29m2 3. Pokój dzienny + aneks kuchenny - 22,49m2 4. Sypialnia - 10,34m2 5. Sypialnia - 10,04m2 6. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie posiada dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 790 zł46,47 m² 8 387,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -5,96m2 2. Łazienka - 3,92m2 3. Pokój dzienny + aneks kuchenny - 19,10m2 4. Sypialnia - 9,12m2 5. Sypialnia - 8,38m2 6. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie posiada dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 268 zł53,18 m² 8 260,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zwiera : 1. Przedpokój -6,07m2 2. Łazienka - 4,03m2 3. Pokój dzienny + aneks kuchenny - 19,26m2 4. Sypialnia - 9,18m2 5. Sypialnia - 8,45m2 6. Balkon - 4,26m2 Mieszkanie posiada dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,10 m² 3 671,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone w miejscowości Przemyśl, przy ul. Grunwaldzkiej. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Salezjańskie,Przemyśl

349 000 zł53 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego przy osiedlu Glazera w Przemyślu ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łukasińskiego,Przemyśl

245 000 zł44 m² 5 608,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Przemyślu przy ul. Łukasińskiego na osiedlu bloków na przeciwko dużego marketu spożywczego. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Przemysława,Przemyśl

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 45 m parter, ul. Słowackiego spokojne osiedle, pełna infrastruktura, duży potencjał aranżacyjny Oferujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Kazanów,Przemyśl

340 000 zł39 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie od prywatnego właściciela bez prowizji pośrednika nieruchomości. Mieszkanie bez zadłużeń! Szukasz mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

288 000 zł48 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w Przemyślu przy Wybrzeżu Jana Pawła II na osiedlu Kmiecie o pow. 47,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,95 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Odstąpię mieszkanie tbs na ulicy Rosłońskiego w Przemyślu. Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z salonu z kuchnią, osobnego pokoju, łazienki oraz garderoby. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Stare Miasto,Przemyśl

323 000 zł51 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zasanie,Przemyśl

150 000 zł29 m² 5 210,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niewielkiego mieszkania zlokalizowanego na poddaszu w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Barskiej w Przemyślu. Mieszkanie znajduje się na poziomie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

560 000 zł61 m² 9 175,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Osiedle Panorama | blok 2024 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie rodzinne zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Przemyśl

Zasanie,Przemyśl

689 000 zł75 m² 9 186,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, kw. Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi jak również dla osób poszukujących komfortowej i przestronnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

350 000 zł61 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu dzielnica Zasanie, ul. Barska Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone w odrestaurowanej i ocieplonej zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

220 000 zł53 m² 4 141,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Zasaniu/ ulica Grunwaldzka 7 (w pobliżu Placu Konstytucji) Budynek jest w głębi, nie bezpośrednio przy głównej ulicy. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Winna Góra,Przemyśl

495 292 zł65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zasanie,Przemyśl

259 000 zł46 m² 5 593,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji Przemyśl, ul. 3 maja (zasanie) Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

315 392 zł36 m² 8 919,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zasanie,Przemyśl

219 000 zł25 m² 8 830,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne jasne mieszkanie o pow. 24,80 m z dużym balkonem świetna lokalizacja, os. Glazera, przemyśl! Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bakończyce,Przemyśl

355 068 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 42,27 m z balkonem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bakończyce,Przemyśl

466 268 zł59 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z 2 sypialniami i dużym balkonem idealne dla rodziny Oferujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

357 120 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Bakończyce,Przemyśl

352 800 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie idealne na start lub inwestycję. Szukasz komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, które łączy funkcjonalny układ, jasne wnętrza i świetną lokalizację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedania jasne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m2 położone na parterze dwu-rodzinnego budynku przy ul. Zielińskiego w Przemyślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

520 000 zł102 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedania jasne, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,4 m2 położone na parterze dwu-rodzinnego budynku przy ul. Zielińskiego w Przemyślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

350 592 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bakończyce,Przemyśl

279 804 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Inwestycja w nowoczesnym wydaniu tylko 33 m z tarasem!" "idealne pierwsze mieszkanie!" Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, mieszkanie w stanie deweloperskim, z jedną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

467 796 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bakończyce,Przemyśl

640 692 zł82 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż: wyjątkowe, przestronne mieszkanie na osiedlu Green Estate Przemyśl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia