dowolna

Mieszkania w centrum Przemyśl - Oferty sprzedaży i najmu

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Zasanie,Przemyśl

700 zł30 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o pow. 30 m2 położone na parterze niewielkiej kamienicy przy ul. Sobieskiego 3 w Przemyślu. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju, drugiego bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

689 000 zł97 m² 7 103,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[pl] Okazyjna cena 689 000 zł! Do sprzedania bezpośrednio od właściciela mieszkanie po generalnym remoncie o pow. użytkowej ok 100 m2 Mieszkanie składa się z: 3 przestronnych oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

719 000 zł158 m² 4 536,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

[pl] Okazyjna cena 719 000 zł! Do sprzedania bezpośrednio od właściciela mieszkanie o pow. użytkowej ok 160 m2 Mieszkanie składa się z: 4 przestronnych oddzielnych pokoi (salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rogozińskiego,Przemyśl

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, 65 metrowe mieszkanie ze wspaniałym widokiem na Panoramę Przemyśla! Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Przemyśl,podkarpackie

390 000 zł50 m² 7 722,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji centrum Przemyśla. Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Rogozińskiego,Przemyśl

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, 64 metrowe mieszkanie ze wspaniałym widokiem na Panoramę Przemyśla! Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śnigurskiego

Przemyśl,podkarpackie

1 200 000 zł550 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Przemyśl w samym centrum miasta znajduje się przepiękna kamienica w której posiadamy bardzo wysokie poddasze 439 m, w szczycie jest 6m , które zdecydowanie zastąpi duży dom do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Stare Miasto,Przemyśl

290 000 zł48 m² 6 079,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ocieplonego bloku z cegły i pustaka. Ogrzewanie centralne i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze w bloku. Mieszkanie znajduje się w Przemyślu przy ul. Rogozińskiego. Pomieszczenia jasne i dobrze nasłonecznione. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glazera

Przemyśl,podkarpackie

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 w Przemyślu przy ul. Glazera. Usytuowane jest na 4 piętrze w 4-piętrowym ocieplonym bloku. W najbliższej okolicy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajęte Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Przemyślu przy ul. Słowackiego. Pomieszczenia jasne i dobrze nasłonecznione. Wchodzimy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego

Przemyśl,podkarpackie

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane blisko centrum miasta. Przed budynkiem dodatkowo ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

298 000 zł58 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym w Przemyślu przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość w której skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Przemyśl,podkarpackie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze w bloku. Mieszkanie znajduje się w Przemyślu przy ul. Rogozińskiego. Pomieszczenia jasne i dobrze nasłonecznione. . Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe z garażem mieszczące się przy ulicy Lwowskiej w Przemyślu. Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji (w pobliżu jest szkoły, przedszkola centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opalińskiego

Kazanów,Przemyśl

314 000 zł62 m² 5 072,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie o pow. użytkowej 61,90m2 na ulicy Kazimierza Opalińskiego 23. Piętro 1/4 które jest dodatkową zaletą mieszkania Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

275 000 zł51 m² 5 413,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku. Powierzchnia mieszkalna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glazera

Przemyśl,podkarpackie

324 000 zł61 m² 5 292,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Glazera w Przemyślu. Nieruchomość o powierzchni 61,22 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

567 000 zł78 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Ładne ustawne mieszkanie,wyremontowane w dobrym stanie technicznym do zamieszkania"od zaraz".Ciepła woda jak tez CO z kotłowni miejscowej w bloku mieszkalnym.Sciany wyrównane gładzia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Bakończyce,Przemyśl

395 000 zł65 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne, przestronne M4, bez pośrednika! Położne w zielonej, cichej lokalizacji w zadbanym 2-piętrowym ocieplonym bloku, blisko centrum. W skład mieszkania wchodzi: - słoneczny salon 17m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeczna

Przemyśl,podkarpackie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rzecznej w Przemyślu. Nieruchomość o powierzchni 47,8 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Przemyśl,podkarpackie

200 000 zł42 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

dodaj za darmo 1 Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Cena 200 000 zł Powierzchnia 42,50 m Cena za m 4 706 zł Piętro 2 Sprawdź kredyt od 1234 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

298 000 zł72 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe z dwoma balkonami oraz dwoma piwnicami zlokalizowane w rewelacyjnej części miasta tj. Krasińskiego. Atuty: - atrakcyjna cena; - dogodna lokalizacja; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Siemiradzkiego w Przemyślu. Nieruchomość o powierzchni 47 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Przemyśl,podkarpackie

240 000 zł53 m² 4 526,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie położone w wyjątkowej lokalizacji: śródmieście Przemyśl. Nieruchomość Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

260 000 zł50 m² 5 181,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie wymaga remontu. Aktualnie składa się z dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mnisza

Przemyśl,podkarpackie

320 000 zł79 m² 4 050,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Przemyśla / ul. Mnisza 5 Przestronne mieszkanie o pow. 72m2, położone na 2 piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Przemyśl,podkarpackie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie 42,12 m2 składające się z: - holu (5,44 m2), - salonu z aneksem kuchennym (23,40 m2) i wyjściem na balkon, - sypialni (8,71 m2), - łazienki (4,57 m2). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Zasanie,Przemyśl

215 000 zł39 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 38,70 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

159 000 zł60 m² 2 635,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Odstąpię mieszkanie tbs. Osiedle na ul. Rosłońskiego, w spokojnej dzielnicy Przemyśla. Dużo zieleni, dogodna komunikacja do centrum. Wygodna lokalizacja na wypady w Bieszczady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 22 Stycznia

Zasanie,Przemyśl

275 000 zł44 m² 6 193,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga - zarezerwowane do 21.10.2022 R. Sprzedam ładne, dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu, na 2 piętrze w bloku przy ul. 22-Stycznia 3 (obok przystani wodnej, równolegle do rzeki San.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Przemyśl,podkarpackie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waygarta

Stare Miasto,Przemyśl

290 000 zł86 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni po podłodze 86 m2 położone na trzecim piętrze w kamienicy w Przemyślu. Lokal składa się z trzech pokoi,kuchni,łazienki,wc,przedpokoju i spiżarni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waygarta

Przemyśl,podkarpackie

290 000 zł86 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o powierzchni 69,80 m2 (po podłodze 86 m2) m2 położone na trzecim piętrze w kamienicy w Przemyślu. Lokal składa się z trzech pokoi,kuchni,łazienki,wc,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosłońskiego

Przemyśl,podkarpackie

160 000 zł60 m² 2 652,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Odstąpię mieszkanie tbs. Osiedle na ul. Rosłońskiego w spokojnej dzielnicy Przemyśla. Dużo zieleni, dogodna komunikacja do centrum. Wygodna lokalizacja na wypady w Bieszczady. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winna Góra

Winna Góra,Przemyśl

301 416 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez przemyskiego dewelopera z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w centrum Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winna Góra

Winna Góra,Przemyśl

387 296 zł69 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winna Góra

Winna Góra,Przemyśl

308 000 zł55 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winna Góra

Winna Góra,Przemyśl

249 280 zł33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

274 000 zł52 m² 5 310,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 51,60 mkw, mieszkanie znajduje się w unikatowej dzielnicy Przemyśla na osiedlu Tatarska 4. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Przemyśl,podkarpackie

260 000 zł64 m² 4 049,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64,2 m2 zlokalizowane przy ul. Rogozińskiego. Usytuowane jest na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. Budynek ocieplony,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij