dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Przemyśl - Sprzedaż i najem

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opalińskiego

Przemyśl,podkarpackie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości strategy home ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Przemyślu przy ul. Opalińskiego. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glazera

Zasanie,Przemyśl

285 000 zł50 m² 5 685,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 1.pietrze w bloku; duży, dogodny parking przed blokiem. W skład mieszkania wchodzi duży salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 22 Stycznia

Zasanie,Przemyśl

275 000 zł44 m² 6 193,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga - zarezerwowane do 21.10.2022 R. Sprzedam ładne, dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu, na 2 piętrze w bloku przy ul. 22-Stycznia 3 (obok przystani wodnej, równolegle do rzeki San.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Przemyśl,podkarpackie

235 000 zł41 m² 5 732 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Przemyślu - atrakcyjna cena i spokojna część miasta na nowym osiedlu Green Estate w Przemyślu. Mieszkanie na sprzedaż znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nepomucena

Przemyśl,podkarpackie

360 000 zł66 m² 5 413,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane, wykończone. Blisko do kościoła Salezjanów, szkoły Podstawowej nr 4, przychodnia Optima zaraz koło klatki, naprzeciwko Dentysta, od podwórka parking ,dojście do poczty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Przemyśl,podkarpackie

420 000 zł87 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m2 znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Reymonta. Blok wybudowany został w 2002 roku, w technologii ytong. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

413 000 zł63 m² 6 527,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską i dużym tarasem Osiedle Infiore Park to kompleks nowoczesnych i komfortowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym po generalnym remoncie na Zasaniu na ulicy Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niewielkiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego

Przemyśl,podkarpackie

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 stycznia 2022r. przestronne mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza, przy ulicy Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, monitorowanym. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nepomucena

Zasanie,Przemyśl

198 000 zł61 m² 3 256,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przemyśl. Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 60,80 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w pieknym zabytkowym palacyku na Zasaniu przy ul. św. Jana Nepomucena. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 40 m2 dwupokojowe na parterze z łazienką, kuchnią, wc i przedpokojem w spokojnej okolicy. Blisko do centrum miasta, w pobliżu dom handlowy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Zasanie,Przemyśl

180 000 zł61 m² 2 955,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam ( lub zamienię na mniejsze) 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, przedpokój i kuchnia w zabudowie elementami stałymi, blok docieplony, wokół dużo zieleni, osiedlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bakończyce

Bakończyce,Przemyśl

243 000 zł81 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Więcej informacji udzielam telefonicznie. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Zasanie,Przemyśl

125 000 zł34 m² 3 643,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34,31m2, mieszczące się w centrum Przemyśla, przy ulicy 3go Maja. Idealna inwestycja z uwagi na dogodny i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Zasanie,Przemyśl

125 000 zł34 m² 3 643,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ostrów

Ostrów,Przemyśl

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na poddaszu. Pełna własność z kw. 2 miejsca parkingowe pod blokiem. Darmowy internet 2/0.5 MB. Sieć strukturalna (komputerowa) rozprowadzona po mieszkaniu. Bardzo duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

238 000 zł65 m² 3 661,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu. Mieszkanie usytuowane jest na ul. Bielskiego od strony południowo - zachodniej, z pięknym widokiem na Przemyśl i dolinę Sanu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Stare Miasto,Przemyśl

210 000 zł94 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu-poziomowe w budynku wolnostojącym na działce ogrodzonej zlokalizowane w przemyślu przy ul. Kopernika. ). Doskonała lokalizacja w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Przemyśl,podkarpackie

130 000 zł34 m² 3 862,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przytulne mieszkanie własnościowe 33,66 m kw.(niski czynsz) w ocieplonym bloku z cegły jest umeblowane(narożnik skórzany,szfa wnękowa i pozostałe meble pokojowe).W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Zasanie,Przemyśl

221 000 zł65 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! Pilnie sprzedam mieszkanie pow 65m Osiedle Rycerskie w Przemyślu. Trzy jasne ustawne pokoje. Dodatkowym atutem jest fakt iż są wymienione okna i kilkumiesięczny generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zasanie

Zasanie,Przemyśl

145 000 zł48 m² 3 039,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze. Więcej informacji do uzyskania telefonicznie oraz zdjęcia drogą m@ilową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Zasanie,Przemyśl

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie z piwnicą na Os. Rycerskim. 52,4 m2. 3 piętro w 4 piętrowym bloku. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, duża loggia/balkon. Mieszkanie położone w budynku na skarpie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Zasanie,Przemyśl

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie - panele, płytki, gładź na ścianach, wymienione rury. Położone w centrum miasta na uboczu w zacisznym miejscu. Wieżowiec z windą. Duży balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostrów

Ostrów,Przemyśl

107 640 zł36 m² 2 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkania własnościowe w nowobudowanym budynku wielorodzinnym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkania w rozmiarze około 36 m2 dostępne na parterze oraz I, II i III piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ostrów

Ostrów,Przemyśl

131 560 zł44 m² 2 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkania własnościowe w nowobudowanym budynku wielorodzinnym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkania w rozmiarze około 44 m2 dostępne na parterze oraz I, II i III piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bielskiego

Zasanie,Przemyśl

280 000 zł62 m² 4 525,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam serdecznie. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 61,87 m. znajdujące się na drugim piętrze budynku mieszkalnego położonego na ul. Bielskiego w Przemyślu w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zasanie,Przemyśl

150 000 zł39 m² 3 846 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam ładne własnościowe mieszkanie w Przemyślu na osiedlu Kazanów. Znajduje się w odnowionym bloku na IV p., z przyległym zamkniętym i monitorowanym parkingiem oraz terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Zasanie,Przemyśl

380 000 zł125 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie dwu piętrowe, w kamienicy. Przy głównej ulicy Przemyśla, ul.grunwaldzkiej. Mieszkanie w wysokim standardzie, wyremontowane i umeblowane, kuchnia z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Bakończyce,Przemyśl

153 600 zł48 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

mieszkanie w spokojnej okolicy, budynek docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek

Stare Miasto,Przemyśl

350 000 zł147 m² 2 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Eleganckie, jasne mieszkanie na poddaszu (wysokie skosy) kamienicy w Rynku, 100 m kw. pow użytkowej: open space - obszerna i wygodna kuchnia połączona z jadalnią i salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Zasanie,Przemyśl

157 000 zł44 m² 3 568,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wymienione okna i instalacja elektryczna.Blok z cegły docieplony w 2009. Wysokość czynszu naliczony dla 4 osób ( z wodą ) wynosi 335 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zasanie

Zasanie,Przemyśl

224 000 zł64 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia mieszkania 64 m kw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC osobno. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Na podłodze w pokojach i przedpokojach jest dębowy parkiet, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Zasanie,Przemyśl

620 zł62 m² 10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na os Kmiecie, cicha okolica, w poblizu plac zabaw, przedszkole, sklepy i przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borelowskiego

Przemyśl,podkarpackie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam tanio sprzedam mieszkanie na ulicy borelowskiego 46,5 M, 5 piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,balkon. Stan mieszkania idealny po remoncie wraz Z balkonem Z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Zasanie,Przemyśl

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam tanio sprzedam mieszkanie na ulicy kosynierów 34 M, 1 piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,balkon. Stan mieszkania idealny po remoncie wraz Z balkonem Z wymienionymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

230 000 zł78 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie własnościowe, nie obciążone hipoteką w bloku o powierzchni 77,90m2 na ul.Lwowskiej. Mieszkanie składa się z: 4 pokoje,kuchnia,osobno wc i łazienka, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malawskiego

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na najpiękniejszym osiedlu w Przemyślu przy ulicy Malawskiego na pierwszym piętrze z widokiem na panoramę Przemyśla i okolic. Obejmuje: 3 pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zasanie

Zasanie,Przemyśl

600 zł61 m² 9,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3