Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://przemysl.nieruchomosci-online.pl/nove-monte-cassino.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i38534.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://przemysl.nieruchomosci-online.pl/nove-monte-cassino.html
https://przemysl.nieruchomosci-online.pl/nove-monte-cassino.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i38534.html

Termin realizacji
kwiecień 2026
Ceny/metr od
od 5 689 zł/m²
Metraże
od 35,76 do 107,86 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaże

Termin realizacji

kwiecień 2026

Ceny/metr od

od 5 689 zł/m²

Metraże

od 35,76 do 107,86 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaże

1 pokój

od 298 596 zł

2 pokoje

3 pokoje

od 434 070 zł

4 pokoje

od 492 324 zł

Inwestycja realizowana przez:

BS Deweloper

Biuro sprzedaży

ul. płk. Lisa-Kuli 19

Rzeszów 35-025

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieC36 55,42 m² 8 400 zł/m² 3/3 3 465 528 zł
Mieszkanie
465 528 zł 55,42 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C36

MieszkanieC16 54,60 m² 8 400 zł/m² 3/3 3 458 640 zł
Mieszkanie
458 640 zł 54,60 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C16

MieszkanieC31 55,42 m² 8 400 zł/m² 2/3 3 465 528 zł
Mieszkanie
465 528 zł 55,42 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C31

MieszkanieC9 55,24 m² 8 400 zł/m² 2/3 3 464 016 zł
Mieszkanie
464 016 zł 55,24 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C9

MieszkanieC12 54,60 m² 8 400 zł/m² 2/3 3 458 640 zł
Mieszkanie
458 640 zł 54,60 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C12

MieszkanieC23 54,37 m² 8 400 zł/m² 1/3 3 456 708 zł
Mieszkanie
456 708 zł 54,37 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C23

MieszkanieC26 55,42 m² 8 400 zł/m² 1/3 3 465 528 zł
Mieszkanie
465 528 zł 55,42 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C26

MieszkanieC5 55,24 m² 8 400 zł/m² 1/3 3 464 016 zł
Mieszkanie
464 016 zł 55,24 m²
8 400 zł/m² 3 pok.
C5

MieszkanieC8 54,60 m² 8 000 zł/m² 1/3 3 436 800 zł
Mieszkanie
436 800 zł 54,60 m²
8 000 zł/m² 3 pok.
C8

MieszkanieC17 58,61 m² 8 400 zł/m² parter/3 4 492 324 zł
Mieszkanie
492 324 zł 58,61 m²
8 400 zł/m² 4 pok.
C17

Inwestycja realizowana przez:

BS Deweloper

Biuro sprzedaży

ul. płk. Lisa-Kuli 19

Rzeszów 35-025

17 307 03...

17 307 03 08

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij