dowolna

Domy z poddaszem Przemyśl - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielskiego

Zasanie,Przemyśl

950 000 zł332 m² 2 861,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:718 m²

Segment skrajny, 10 pokoi, 332 m2, 2-piętrowy Cena: 950 000 pln Cena za m2: 2 861 pln / m2 Lokalizacja: 37-700 Przemyśl, zasanie ul. Bielskiego, powiat Przemyśl, gmina Przemyśl Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wysockiego

Lipowica,Przemyśl

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam dom O powierzchni uzytkowej 160m2 dom podpiwniczony + garaz ,pierwsze pietro 1 pokoj duzy 2 mniejsze przedpokoj kuchnia łazienka na poddaszu to samo wszystkie media dom ocieplony miesci sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny, murowany, stan do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

spokój , dużo zieleni cena do uzgodnienia