dowolna

Mieszkania w bloku Przemyśl - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Posiadamy na sprzedaż nasze trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ulicy Paderewskiego w dzielnicy Kazanów, w bloku położonym w spokojnej i cichej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł83,20 m² 7 151,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, zasanie, ul.Grunwaldzka - w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament z odrębna i widną kuchnia i loggią, pow.84 m2, II piętro, niski blok, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,70 m² 7 202,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przemyśl, ul. Lwowska, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,7 m2, II piętro, osobna i widna kuchnia, osobne łazienka i wc, loggia z dodatkowym schowkiem , duża piwnica. Z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje przy ul. Słowackiego Idealne pod inwestycję lub na start! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m (całkowita z piwnicą to 43,20 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

379 900 zł46,30 m² 8 205,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela - Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie w bloku o pow 46.30 m2 + duża piwnica o pow 19.30m2 przy ul. 3 maja znajdujące się IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,30 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2 pokoje po remoncie jasne mieszkanie z balkonem w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej. Szukasz mieszkania, w którym można poczuć się swobodnie i urządzić wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 338 zł42,21 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 42,21 m z dużym tarasem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania przemyśl, os. Warneńczyka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Przemyślu, na osiedlu Warneńczyka przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,60 m² 6 103,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne 2 pokoje na ul. Glazera zielone, spokojne osiedle i balkon z widokiem na zieleń | 42,60 m Zapraszam Cię do mieszkania, które ma w sobie coś, czego często brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł60,90 m² 8 013,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Przemyśla gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,10 m² 5 640,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, ul. Krasińskiego Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,10 m . Położone na I piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. 3go Maja - Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Idealne dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł57,80 m² 6 505,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu (osiedle Warneńczyka) w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie przy ul. Sikorskiego (osiedle Rycerskie). Mieszkanie o powierzchni 59,80m2 położone jest na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł47,90 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na wzgórza Przemyśl, os. Kmiecie Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie znajdujące się w Przemyślu na os. Glazera położone w bloku na IV piętrze o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada następujący układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,30 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rynek: wtórny Dostepne od: maja 2026 Forma własności: właśnościowe Członek spółdzielni Charakterystyka mieszkania: 57,30 m , 4 pokoje, łazieka , wc, kuchnia, przedpokój, nowe okna w calym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,26 m² 10 733,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie własnościowe 63,26m2, wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta bez zobowiązań. Mieszkanie oddane do użytku w roku 2022. Zamieszkałe od 4 lat, więc jest bardzo zadbane. Blok 6.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł32 m² 7 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Przemyślu przy ul. Jana Pawła II, tuż przy deptaku nad Sanem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł74,90 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w jednej z najbardziej cenionych części miasta, łączącej spokój osiedla z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 640 zł54,60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w Przemyślu przy ul. Łukasińskiego na osiedlu bloków na przeciwko dużego marketu spożywczego. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow 78m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku (z windą), wybudowanego w 2019 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych i cenionych części Przemyśla na osiedlu przy ul. Ofiar Katynia. To propozycja idealna zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,80 m² 5 647,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu, zlokalizowane w bloku przy ul. Malawskiego Budynek z 2000 roku wybudowany w technologii tradycyjnej. Mieści się na 3 ostatnim piętrze, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,10 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta sprzedaży eleganckiego, widokowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej komfortowych, świetnie skomunikowanych i zielonych części Przemyśla. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,80 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne? Ta propozycja to świetna baza zarówno do zamieszkania, jak i jako.