Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Przemyśl - Oferty wynajmu działek na Podkarpaciu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

288 zł961 m² 0,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu.Przedmiotem oferty jest teren o powierzchni 961m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Dworcowa

Zagórz(Przemyśl + 43 km)

1 500 zł3 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zagórz powiecie sanockim na działce nr 71/10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Zagórz(Przemyśl + 43 km)

3 200 zł6 640 m² 0,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zagórz powiecie sanockim na działce nr 885/32.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł3 000 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 3000m2 z posadowionym na nim budynkiem magazynowym o pow. 150m2 w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona

Więckowice(Przemyśl + 45 km)

4 900 zł3 130 m² 1,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnej działki inwestycyjnej o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, zlokalizowanej w miejscowości Więckowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł8 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę utwardzony plac - Poznań, spławie (ul. Sokalska) Wynajmę plac utwardzony o powierzchni 8 000 m zlokalizowany w Poznaniu, dzielnica Spławie, ul. Sokalska. Cena: od 3 do 5 zł/m -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł5 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dzierżawy działki zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Przemyskiej miejscowość Sanok powiat Sanocki gmina Sanok dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Załuż

Załuż(Przemyśl + 40 km)

850 zł3 500 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Załuż woj.podkarpackim. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Nowe Drezdenko,Drezdenko(Przemyśl + 32 km)

8 500 zł4 244 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 4244 m stanowiący działkę o nr ewidencyjnym 1/9, obr Drezdenko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł329 m² 3,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjno - usługowa na wynajem W chodzieży. Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej pow. 329 m2 usytuowane nad samym jeziorem miejskim w Chodzieży. Według miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty

Przemyśl,podkarpackie

60 000 zł30 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam, posiadamy nieruchomość w mieście Przemyśl ok. 65tyś mieszkańców. Nieruchomość na terenach inwestycyjnych handlowo-usługowo-produkcyjnych, powierzchnia ok. 3ha. Świetna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Goszczyńskiego

Przemyśl,podkarpackie

39 000 zł6 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na działce znajdują się szklarnie o konstrukcji stalowej oraz budynek gospodarczy. Powyższe obiekty mogą zostać zaadaptowane lub rozebrane.