dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Przemyśl

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

431 000 zł47,90 m² 8 997,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Sprzęt agd jak lodówka, zmywarka, piec gazowy, kuchenka gazowa mało używane. Mieszkanie słoneczne. Okolica spokojna, zadbana. Mieszkanie praktycznie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

379 900 zł46,30 m² 8 205,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela - Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie w bloku o pow 46.30 m2 + duża piwnica o pow 19.30m2 przy ul. 3 maja znajdujące się IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,30 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2 pokoje po remoncie jasne mieszkanie z balkonem w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej. Szukasz mieszkania, w którym można poczuć się swobodnie i urządzić wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 338 zł42,21 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 42,21 m z dużym tarasem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł48,20 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania przemyśl, os. Warneńczyka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Przemyślu, na osiedlu Warneńczyka przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,60 m² 6 103,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne 2 pokoje na ul. Glazera zielone, spokojne osiedle i balkon z widokiem na zieleń | 42,60 m Zapraszam Cię do mieszkania, które ma w sobie coś, czego często brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł60,90 m² 8 013,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Przemyśla gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,40 m² 6 979,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie własnościowe (wraz z odrębną kw), bez obciążeń, w kamienicy, z tradycyjnej cegły, wraz ze świadectwem energetycznym dla lokalu mieszkalnego. Znajduje się przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie z balkonem 37,70 m2 na osiedlu Kazanów. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą do remontu, własnej aranżacji lub do zamieszkania dla niewymagających. Tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Przemyśl, ul. Rosłońskiego | osiedle Sun Park Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia, funkcjonalną przestrzeń i spokojne otoczenie? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,30 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rynek: wtórny Dostepne od: maja 2026 Forma własności: właśnościowe Członek spółdzielni Charakterystyka mieszkania: 57,30 m , 4 pokoje, łazieka , wc, kuchnia, przedpokój, nowe okna w calym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,70 m² 7 636,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 45,7 m | gotowe do zamieszkania | blisko centrum | dostępne od zaraz W ofercie biura Millenium Home nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł32 m² 7 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Przemyślu przy ul. Jana Pawła II, tuż przy deptaku nad Sanem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł57,80 m² 6 505,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu (osiedle Warneńczyka) w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z 2 sypialniami i dużym balkonem idealne dla rodziny Oferujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

430 zł49,73 m² 8,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta dotyczy zamiany mieszkania będącego w zasobach komunalnych miasta Przemyśl na inne mieszkanie również komunalne o większej powierzchni z ewentualnym rozliczeniem za powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych i cenionych części Przemyśla na osiedlu przy ul. Ofiar Katynia. To propozycja idealna zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł63,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Przemyśla z klimatem kamienicy + możliwość zakupu garażu! Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 532 zł55,23 m² 8 248 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł51 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,70 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przemyśl, spokojne osiedle Kazanów. Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane, wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 38,70 m Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

391 710 zł35,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Sunset Park przy ul. Bielskiego w Przemyślu. To propozycja dla osób szukających komfortu, estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,15 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania typu kawalerka znajdującego się w bloku na I piętrze przy ul. Kraszewskiego w Przemyślu. Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,10 m² 5 640,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, ul. Krasińskiego Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,10 m . Położone na I piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego 7 Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36,60 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Przemyśla z miejscem parkingowym także dla właścicieli zwierząt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie znajdujące się w Przemyślu na os. Glazera położone w bloku na IV piętrze o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada następujący układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl ul. Tuwima, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie, odświeżone podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Dworskiego w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,72 m² 10 182,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przemyśl, ul. Skorupki Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47,35 m² 27,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Przemyśl, ul. Mickiewicza Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,35 m , położone w centrum Przemyśl przy ul. Mickiewicza. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł51,72 m² 2 996,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Stefana Czarnieckiego w Przemyślu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji? Prezentujemy własnościowe mieszkanie.