dowolna

Luksusowe mieszkania Przemyśl - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

431 000 zł47,90 m² 8 997,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Sprzęt agd jak lodówka, zmywarka, piec gazowy, kuchenka gazowa mało używane. Mieszkanie słoneczne. Okolica spokojna, zadbana. Mieszkanie praktycznie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł60,90 m² 8 013,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Przemyśla gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Przemyśl, ul. Rosłońskiego | osiedle Sun Park Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia, funkcjonalną przestrzeń i spokojne otoczenie? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,70 m² 7 636,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 45,7 m | gotowe do zamieszkania | blisko centrum | dostępne od zaraz W ofercie biura Millenium Home nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow 78m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku (z windą), wybudowanego w 2019 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,26 m² 10 733,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie własnościowe 63,26m2, wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta bez zobowiązań. Mieszkanie oddane do użytku w roku 2022. Zamieszkałe od 4 lat, więc jest bardzo zadbane. Blok 6.

Szczegóły ogłoszenia

430 zł49,73 m² 8,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta dotyczy zamiany mieszkania będącego w zasobach komunalnych miasta Przemyśl na inne mieszkanie również komunalne o większej powierzchni z ewentualnym rozliczeniem za powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł51 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł68,27 m² 6 737,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | 68,27 m | Centrum Przemyśla ul. Mickiewicza Na sprzedaż oferujemy komfortowe i stylowe mieszkanie o powierzchni 68,27 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,70 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przemyśl, spokojne osiedle Kazanów. Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane, wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 38,70 m Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

598 944 zł62,39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Stare Miasto Osiedle infiore Park, przemyśl Cena: 9 600 zł/m Powierzchnia mieszkania: 62,39 m Cena mieszkania: 598 944 zł Komórka lokatorska (3,27 m ):.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,59 m² 4 274,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przemyśl - zabytkowe centrum miasta, ul. Dworskiego - do sprzedaży klimatyczne mieszkanie własnościowe w kamienicy z XIX wieku. Lokal ze względu na lokalizację może być wykorzystany na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego 7 Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl ul. Tuwima, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie, odświeżone podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,72 m² 10 182,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przemyśl, ul. Skorupki Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Żołnierzy I Armii wp, w bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 300 zł55,37 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Bielskiego (infiore Park) mieści się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,37 m2 (po podłodze ponad 70m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania: wyjątkowa kawalerka w centrum Przemyśla ul. Tatarska Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę znajdującą się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 150 zł170 m² 6 853,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w Przemyślu przy ul. Sanockiej tuż przy nowopowstającym, największym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł74,90 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w jednej z najbardziej cenionych części miasta, łączącej spokój osiedla z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe osiedle! mieszkania oddane do użytkowania! I podatku Prezentujemy Państwu nowość w biurze Kurpiel Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkania znajdujące się na osiedlu green estate.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,90 m² 43,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego znajdującego się przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu, na parterze kamienicy, położonej w spokojnej części tej ulicy (niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,10 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta sprzedaży eleganckiego, widokowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej komfortowych, świetnie skomunikowanych i zielonych części Przemyśla. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,90 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrej lokalizacji, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,41 m² 6 478,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu ofertę interesującego mieszkania, które jest urządzone w oryginalnym stylu i położone w zadbanym budynku z lat 50 XX wieku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł89,90 m² 6 885,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z duszą usytuowanego w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Puszkina w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,90 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł65,37 m² 6 990,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl ul. Dworskiego Do sprzedania przestrzenne mieszkanie o pow. 65,37 m2 zlokalizowane na poddaszu, na 3-cim piętrze kamienicy przy ul. Dworskiego. Ciekawie zaadaptowane, umeblowane, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł87 m² 5 850,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z panoramą miasta 87 m | os. Kmiecie, przemyśl Na sprzedaż oferujemy komfortowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 043 zł33,03 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Inwestycja w nowoczesnym wydaniu tylko 33 m z tarasem!" "idealne pierwsze mieszkanie!" Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie z jedną sypialnią, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82,62 m² 14 524,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli zależy Ci na gotowym, dopracowanym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych prac to mieszkanie może być dokładnie tym, czego szukasz. Lokal o powierzchni 82,62 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 948 zł40,42 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,50 m² 6 419,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w zadbanym bloku przy ul. Sikorskiego, na os. Rycerskim. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w bloku.