dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Przemyśl - Lista ogłoszeń

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Posiadamy na sprzedaż nasze trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ulicy Paderewskiego w dzielnicy Kazanów, w bloku położonym w spokojnej i cichej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł73,02 m² 4 752,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przemyśl, stare Miasto, ul.Słowackiego - mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, II piętro, duże widne mieszkanie o pow. 73 m2, po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. W dniu 17.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł83,20 m² 7 151,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, zasanie, ul.Grunwaldzka - w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament z odrębna i widną kuchnia i loggią, pow.84 m2, II piętro, niski blok, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przemyśl, ul.Matejki, stylowy apartament na Starym Mieście w super cenie, w dniu 02.04.2026 r obniżka ceny z 790 tys. zł Mieszkanie przy Parku Miejskim, o pow. 117,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

379 900 zł46,30 m² 8 205,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela - Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie w bloku o pow 46.30 m2 + duża piwnica o pow 19.30m2 przy ul. 3 maja znajdujące się IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,30 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2 pokoje po remoncie jasne mieszkanie z balkonem w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej. Szukasz mieszkania, w którym można poczuć się swobodnie i urządzić wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie z balkonem 37,70 m2 na osiedlu Kazanów. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą do remontu, własnej aranżacji lub do zamieszkania dla niewymagających. Tanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,30 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rynek: wtórny Dostepne od: maja 2026 Forma własności: właśnościowe Członek spółdzielni Charakterystyka mieszkania: 57,30 m , 4 pokoje, łazieka , wc, kuchnia, przedpokój, nowe okna w calym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76,50 m² 5 620,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie o powierzchni 76,50 m2 w Przemyślu. Mieszkanie Bezczynszowe. Duża możliwość negocjacji dla konkretnych klientów. Oferuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 76,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. 3go Maja - Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Idealne dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł63,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Przemyśla z klimatem kamienicy + możliwość zakupu garażu! Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,22 m² 7 883,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnia, o powierzchni 58 m2 znajdujące się przy ulicy Artura Malawskiego w Przemyślu. * 3 piętro * idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 532 zł55,23 m² 8 248 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł83,56 m² 5 373,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

| do sprzedania przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,56 m2 położone na parterze budynku przy ul. Rakoczego w Przemyślu. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł68,27 m² 6 737,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | 68,27 m | Centrum Przemyśla ul. Mickiewicza Na sprzedaż oferujemy komfortowe i stylowe mieszkanie o powierzchni 68,27 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,15 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania typu kawalerka znajdującego się w bloku na I piętrze przy ul. Kraszewskiego w Przemyślu. Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,99 m² 7 144,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. Słowackiego - Wyjątkowe, ciepłe Mieszkanie z Dużą Piwnicą Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja! Nie przegap tej wyjątkowej oferty mieszkania na spokojnym osiedlu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,10 m² 5 640,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, ul. Krasińskiego Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,10 m . Położone na I piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,70 m² 6 203,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne Mieszkanie na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu! Mieszkanie bez udziału w gruncie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zarządzane przez prężną spółdzielnię mieszkaniową, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, ul. Słowackiego, na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bloku, położone na I piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł80 m² 4 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w Przemyślu. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl ul. Tuwima, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie, odświeżone podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Dworskiego w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł121,20 m² 4 372,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w centrum Przemyśla - 121,2 m | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 121,2 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,67 m² 5 999,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Mikołaja Kopernika Mieszkanie znajduje się na III piętrze w ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie z dwoma balkonami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego przy osiedlu Glazera w Przemyślu ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,50 m² 5 958,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w bloku na IV piętrze przy ul. 22 Stycznia w Przemyślu, w sąsiedztwie stadionu Czuwaj. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł27,60 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania typu kawalerka w Przemyślu na os. Kosynierów. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku na IV piętrze i posiada powierzchnię 27,60 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Żołnierzy I Armii wp, w bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 880 zł102,98 m² 5 689,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 150 zł170 m² 6 853,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w Przemyślu przy ul. Sanockiej tuż przy nowopowstającym, największym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na 2 piętrze bloku przy ul. Glazera 4 w Przemyślu. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju o pow. ok 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł114,60 m² 4 528,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 114,6 m , usytuowane na drugim piętrze pięknej kamienicy z końca XIX wieku, w sercu Przemyśla. Lokal przeszedł remont i jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przemyśl, ul. Wieniawskiego - Do wynajęcia przytulne mieszkanie Oferuję do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone na I piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,41 m² 6 478,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu ofertę interesującego mieszkania, które jest urządzone w oryginalnym stylu i położone w zadbanym budynku z lat 50 XX wieku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 640 zł54,60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025