dowolna

Mieszkania nad rzeką Przemyśl - Na sprzedaż i na wynajem

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

1 200 000 zł82,62 m² 14 524,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli zależy Ci na gotowym, dopracowanym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych prac to mieszkanie może być dokładnie tym, czego szukasz. Lokal o powierzchni 82,62 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł67,70 m² 22,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu! Przytulne 3 pokoje przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu! Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51,50 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania Przemyśl, ul. Glazera 2 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,50 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Przemyśla. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,04 m² 5 389,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przemyśl, stare Miasto, ul. Mickiewicza - na sprzedaż mieszkanie o pow. 61,04m2. Marzysz o mieszkaniu z duszą, położonym w sercu historycznego Przemyśla? Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29,46 m² 9 504,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta w sercu Przemyśla ul. 3 maja Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, w kameralnej, czterolokalowej kamienicy z dostępem do ogrodu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

288 000 zł48 m² 6 012,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w Przemyślu przy Wybrzeżu Jana Pawła II na osiedlu Kmiecie o pow. 47,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,95 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Stare Miasto,Przemyśl

323 000 zł51 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zasanie,Przemyśl

150 000 zł29 m² 5 210,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niewielkiego mieszkania zlokalizowanego na poddaszu w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Barskiej w Przemyślu. Mieszkanie znajduje się na poziomie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Rycerskie,Przemyśl

2 400 zł50 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrej lokalizacji, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Przemyśl

Zasanie,Przemyśl

689 000 zł75 m² 9 186,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, kw. Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi jak również dla osób poszukujących komfortowej i przestronnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

350 000 zł61 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu dzielnica Zasanie, ul. Barska Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone w odrestaurowanej i ocieplonej zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Rycerskie,Przemyśl

2 500 zł50 m² 50,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zasanie,Przemyśl

259 000 zł46 m² 5 593,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji Przemyśl, ul. 3 maja (zasanie) Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zasanie,Przemyśl

219 000 zł25 m² 8 830,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne jasne mieszkanie o pow. 24,80 m z dużym balkonem świetna lokalizacja, os. Glazera, przemyśl! Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Kmiecie,Przemyśl

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego obszernego mieszkania z pięknym widokiem na panoramę miasta znajdującego się w jednej z najlepszych lokalizacji w Przemyślu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Zasanie,Przemyśl

3 500 zł74 m² 47,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Przemyślu przy ul. Skorupki, na nowoczesnym osiedlu Infiore. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu i elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruhel Wielki,Przemyśl

499 000 zł50 m² 9 881,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie 50,5 m os. Rosłońskiego w Przemyślu | gotowe do zamieszkania Polecamy Państwu na sprzedaż nowoczesne i w pełni urządzone mieszkanie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skorupki

Warneńczyka,Przemyśl

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe | 102 m po podłodze | 2 balkony | Panorama | infiore Park | Klima | 590 000 zł Cena: 590 000 zł - Cena za m użytkowy: 7 375 zł - Powierzchnia użytkowa: 80 m - Powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Glazera

Zasanie,Przemyśl

199 000 zł27 m² 7 262,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Przemyślu przy ul. Glazera. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku z pustaka na I piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

499 000 zł93 m² 5 377,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży unikatowego mieszkania położonego w Przemyślu przy ul. Rogozińskiego w wysokim bloku na 10 piętrze, dzięki czemu z mieszkania rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Zasanie,Przemyśl

315 000 zł53 m² 5 919,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w doskonałej lokalizacji w Przemyślu, w centrum dzielnicy Zasanie, przy ul. 3 maja. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorupki

Warneńczyka,Przemyśl

623 000 zł85 m² 7 742,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pragnę zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. ks. Ignacego Skorupki 9, na Osiedlu infiore Park. Nieruchomość składa się z dwóch przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmiecie,Przemyśl

369 000 zł63 m² 5 875,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego w Przemyślu. Mieszkanie posiada powierzchnię 62,80 m2 i jest przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Kmiecie,Przemyśl

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 51 m po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Południowa ekspozycja, balkon, niskie koszty (ok. 200 zł) i spokojna, zielona dzielnica Kmiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

390 000 zł54 m² 7 276,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w bloku ocieplonym 3-pokojowe na pierwszym piętrze w centrum miasta Przemyśl. Mieszkanie znajduje się przy Ul. Ignacego Józefa Kraszewskiego 12 ( zasanie ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Za Wiarem,Przemyśl

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia przy ul. Ofiar Katynia w Przemyślu idealną propozycję zarówno dla singla, jak i pary, która szuka wygodnej przestrzeni w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Przemyśl,podkarpackie

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. Mieszkanie mieści się w bloku w Przemyślu przy ul. Wieniawskiego 5a Mieszkanie składa się z: 2 pokoje Przedpokój (duży) Kuchnia (oddzielne pomieszczenie) Łazienka.