dowolna

Mieszkania umeblowane Przemyśl - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

431 000 zł47,90 m² 8 997,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Sprzęt agd jak lodówka, zmywarka, piec gazowy, kuchenka gazowa mało używane. Mieszkanie słoneczne. Okolica spokojna, zadbana. Mieszkanie praktycznie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł83,20 m² 7 151,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, zasanie, ul.Grunwaldzka - w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament z odrębna i widną kuchnia i loggią, pow.84 m2, II piętro, niski blok, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł109,94 m² 6 094,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Przemyśl, ul.Matejki, stylowy apartament na Starym Mieście w super cenie, w dniu 02.04.2026 r obniżka ceny z 790 tys. zł Mieszkanie przy Parku Miejskim, o pow. 117,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,70 m² 7 202,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przemyśl, ul. Lwowska, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,7 m2, II piętro, osobna i widna kuchnia, osobne łazienka i wc, loggia z dodatkowym schowkiem , duża piwnica. Z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje przy ul. Słowackiego Idealne pod inwestycję lub na start! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m (całkowita z piwnicą to 43,20 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

379 900 zł46,30 m² 8 205,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela - Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie w bloku o pow 46.30 m2 + duża piwnica o pow 19.30m2 przy ul. 3 maja znajdujące się IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,30 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2 pokoje po remoncie jasne mieszkanie z balkonem w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej. Szukasz mieszkania, w którym można poczuć się swobodnie i urządzić wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania przemyśl, os. Warneńczyka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Przemyślu, na osiedlu Warneńczyka przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł60,90 m² 8 013,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Przemyśla gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,40 m² 6 979,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie własnościowe (wraz z odrębną kw), bez obciążeń, w kamienicy, z tradycyjnej cegły, wraz ze świadectwem energetycznym dla lokalu mieszkalnego. Znajduje się przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie z balkonem 37,70 m2 na osiedlu Kazanów. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą do remontu, własnej aranżacji lub do zamieszkania dla niewymagających. Tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Przemyśl, ul. Rosłońskiego | osiedle Sun Park Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia, funkcjonalną przestrzeń i spokojne otoczenie? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57,30 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rynek: wtórny Dostepne od: maja 2026 Forma własności: właśnościowe Członek spółdzielni Charakterystyka mieszkania: 57,30 m , 4 pokoje, łazieka , wc, kuchnia, przedpokój, nowe okna w calym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,70 m² 7 636,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 45,7 m | gotowe do zamieszkania | blisko centrum | dostępne od zaraz W ofercie biura Millenium Home nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,26 m² 10 733,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie własnościowe 63,26m2, wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta bez zobowiązań. Mieszkanie oddane do użytku w roku 2022. Zamieszkałe od 4 lat, więc jest bardzo zadbane. Blok 6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Przemyśl,podkarpackie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. 3go Maja - Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. Idealne dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych i cenionych części Przemyśla na osiedlu przy ul. Ofiar Katynia. To propozycja idealna zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,15 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania typu kawalerka znajdującego się w bloku na I piętrze przy ul. Kraszewskiego w Przemyślu. Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,50 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na osiedlu Kazanów. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego 7 Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36,60 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Przemyśla z miejscem parkingowym także dla właścicieli zwierząt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie znajdujące się w Przemyślu na os. Glazera położone w bloku na IV piętrze o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada następujący układ.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł80 m² 4 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w Przemyślu. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl ul. Tuwima, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie, odświeżone podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Dworskiego w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,72 m² 10 182,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przemyśl, ul. Skorupki Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47,35 m² 27,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Przemyśl, ul. Mickiewicza Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,35 m , położone w centrum Przemyśl przy ul. Mickiewicza. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,67 m² 5 999,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Mikołaja Kopernika Mieszkanie znajduje się na III piętrze w ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie z dwoma balkonami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,30 m² 8 224,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w niskim, IV-piętrowym bloku na osiedlu Kazanów w Przemyślu. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Żołnierzy I Armii wp, w bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,37 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Bielskiego (infiore Park) mieści się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,37 m2 (po podłodze ponad 70m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 165 150 zł170 m² 6 853,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w Przemyślu przy ul. Sanockiej tuż przy nowopowstającym, największym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na 2 piętrze bloku przy ul. Glazera 4 w Przemyślu. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju o pow. ok 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł114,60 m² 4 528,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 114,6 m , usytuowane na drugim piętrze pięknej kamienicy z końca XIX wieku, w sercu Przemyśla. Lokal przeszedł remont i jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł74,90 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w jednej z najbardziej cenionych części miasta, łączącej spokój osiedla z doskonałą.