Mieszkanie, ul. Dworskiego

Dworskiego, Przemyśl, podkarpackie

  • 380 000 zł
  • 61 m²
  • 6 229,51 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Szczurek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dworskiego

Dworskiego, Przemyśl, podkarpackie

zaktualizowane:
21 maja 2026

380 000 zł

61 m²

6 229,51 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dworskiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

380 000 zł 61 m² 6 229,51 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 380 000 zł (6 229,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 61 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości MINT Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Dworskiego w Przemyślu. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane jest na drugim piętrze i składa się z pokoju dziennego z bezpośrednim wyjściem na balkon, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem do zamieszkania od zaraz lub do remontu. (...)

Agent

Urszula Szczurek

534 118...

534 118 116

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Urszula Szczurek

534 118...

534 118 116

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości