cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania w stanie deweloperskim Przemyśl - Oferty sprzedaży
22 ogłoszenia
Od najnowszych
22 ogłoszenia
Ogłoszenia wyróżnione
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino
Krakowskie Przemyśl
455 532 zł54,23 m² 8 400 zł/m²
Lista ogłoszeń
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino
Krakowskie Przemyśl
464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino
Krakowskie Przemyśl
467 796 zł55,69 m² 8 400 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Monte Cassino,Przemyśl
1 Mieszkanie od 568 485 zł
Rynek pierwotny
367 850 zł42,04 m² 8 750 zł/m²
525 000 zł52,04 m² 10 088,39 zł/m²
Rynek pierwotny
501 000 zł60 m² 8 350 zł/m²
Rynek pierwotny
685 869 zł82,14 m² 8 350 zł/m²
Rynek pierwotny
322 043 zł33,03 m² 9 750 zł/m²
Rynek pierwotny
369 863 zł42,27 m² 8 750 zł/m²
Rynek pierwotny
585 880 zł102,98 m² 5 689,26 zł/m²
Rynek pierwotny
367 500 zł42 m² 8 750 zł/m²
Rynek pierwotny
291 463 zł33,31 m² 8 750 zł/m²
Rynek pierwotny
357 000 zł40,80 m² 8 750 zł/m²
Rynek pierwotny
489 728 zł58,65 m² 8 350 zł/m²
Rynek pierwotny
568 485 zł99,82 m² 5 695,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego
Przemyśl,podkarpackie
472 286 zł61,21 m² 7 715,83 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego
Przemyśl,podkarpackie
571 459 zł74,57 m² 7 663,39 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego
Przemyśl,podkarpackie
446 968 zł54,18 m² 8 249,69 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego
Przemyśl,podkarpackie
389 790 zł46,47 m² 8 387,99 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego
Przemyśl,podkarpackie
439 268 zł53,18 m² 8 260,03 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Bakończyce,Przemyśl
352 800 zł42 m² 8 400 zł/m²
Archiwalne
Bakończyce,Przemyśl
60 m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielskiego
Rycerskie,Przemyśl
545 783 zł61 m² 8 990 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielskiego
Rycerskie,Przemyśl
545 783 zł61 m² 8 990 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Przemyśl,podkarpackie
363 468 zł43 m² 8 400 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Bakończyce,Przemyśl
382 720 zł42 m² 9 200 zł/m²
Archiwalne
Przemyśl,podkarpackie
345 576 zł41 m² 8 400 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Przemyśl
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2