dowolna

Mieszkania z ogródkiem Przemyśl - Oferty mieszkań z działeczką

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Reymonta w Przemyślu. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Stanisława Władysława Reymonta w Przemyślu. Nieruchomość będzie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Reymonta w Przemyślu. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29,46 m² 9 504,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta w sercu Przemyśla ul. 3 maja Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, w kameralnej, czterolokalowej kamienicy z dostępem do ogrodu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 365 zł36,13 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Sunset Park przy ul. Bielskiego w Przemyślu. To propozycja dla osób szukających komfortu, estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 880 zł102,98 m² 5 689,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł59,70 m² 7 202,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przemyśl, ul. Lwowska, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,7 m2, II piętro, osobna i widna kuchnia, osobne łazienka i wc, loggia z dodatkowym schowkiem , duża piwnica. Z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 880 zł102,98 m² 5 689,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76,50 m² 5 620,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie o powierzchni 76,50 m2 w Przemyślu. Mieszkanie Bezczynszowe. Duża możliwość negocjacji dla konkretnych klientów. Oferuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 76,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 150 zł170 m² 6 853,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w Przemyślu przy ul. Sanockiej tuż przy nowopowstającym, największym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

245 000 zł51,10 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10 m , położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworskiego w Przemyślu lokalizacji, która łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 788 zł99,69 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł83,56 m² 5 373,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

| do sprzedania przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,56 m2 położone na parterze budynku przy ul. Rakoczego w Przemyślu. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł73,02 m² 4 752,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przemyśl, stare Miasto, ul.Słowackiego - mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, II piętro, duże widne mieszkanie o pow. 73 m2, po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. W dniu 17.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 485 zł99,82 m² 5 695,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Lwowskie,Przemyśl

1 300 zł47 m² 27,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Przemyśl, ul. Mickiewicza Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,35 m , położone w centrum Przemyśl przy ul. Mickiewicza. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Winna Góra,Przemyśl

495 292 zł65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedania jasne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,7 m2 położone na parterze dwu-rodzinnego budynku przy ul. Zielińskiego w Przemyślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

520 000 zł102 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedania jasne, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,4 m2 położone na parterze dwu-rodzinnego budynku przy ul. Zielińskiego w Przemyślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bakończyce,Przemyśl

279 804 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Inwestycja w nowoczesnym wydaniu tylko 33 m z tarasem!" "idealne pierwsze mieszkanie!" Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, mieszkanie w stanie deweloperskim, z jedną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bielskiego

Rycerskie,Przemyśl

379 365 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Warneńczyka,Przemyśl

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 66 m z dużym tarasem i widokiem na całe miasto - Przemyśl, ul. Bielskiego Jeśli szukasz miejsca, w którym po prostu wchodzisz i mieszkasz bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winna Góra,Przemyśl

491 864 zł63 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zasanie,Przemyśl

480 000 zł86 m² 5 594,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą w sercu Przemyśla Wyjątkowa przestrzeń tuż przy nadsańskim deptaku, przy ul. Barskiej mieszkanie, które łączy w sobie urok kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Przemyśl

Zasanie,Przemyśl

1 500 zł98 m² 15,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 98 m2 znajdujące się w niewielkiej kamienicy przy ul. Św. Jana w Przemyślu. W skład mieszkania wchodzą 3 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swobodna

Przemyśl,podkarpackie

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego w Przemyślu przy ul. Swobodnej. Opis nieruchomości Powierzchnia mieszkania: 149 m2, przestronne, o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lipowica,Przemyśl

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie Lipowica, ul. Wołodyjowskiego Oferta dla osób poszukujących komfortu, prywatności i prestiżowej lokalizacji. Na wynajem oferujemy świeżo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lipowica,Przemyśl

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bakończyce,Przemyśl

358 344 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 42,66 m z dużym tarasem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Winna Góra,Przemyśl

1 500 zł60 m² 25,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu klimatycznego mieszkania w prestiżowej dzielnicy Przemyśla Winna Góra. Mieszkanie mieści się na parterze niskiej kamienicy, zapewniając wygodę oraz spokój. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zasanie,Przemyśl

495 000 zł56 m² 8 807,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż niezwykłą nieruchomość, położoną nad rzeką San, obok deptaka i tarasu widokowego w pobliżu centrum Przemyśla. To rzadka perełka, która zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bielskiego

Rycerskie,Przemyśl

379 365 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zasanie,Przemyśl

590 000 zł86 m² 6 876,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Przemyśla, tuż przy Nadsańskim deptaku / ul. Barska Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy, położonej w dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przemyśl,podkarpackie

310 000 zł62 m² 4 936,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, ul. 3 maja - do sprzedaży częściowo wyposażone mieszkanie własnościowe w budynku 3-lokalowym na I piętrze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 74,7, użytkowej 62,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przemyśl,podkarpackie

415 000 zł156 m² 2 663,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przemyśl, ul. 3 maja - do sprzedaży mieszkanie własnościowe dwupoziomowe w budynku 3-lokalowym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155,8 m2, składa się z dwóch poziomów tj: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Winna Góra,Przemyśl

1 950 zł60 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Winna Góra,Przemyśl

1 950 zł60 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Salezjańskie,Przemyśl

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu części domu znajdującego się na ul. Wróblewskiego w Przemyślu. Do dyspozycji najemcy byłoby całe piętro domu, wspólna klatka schodowa, garaż oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam pół domu - mieszkanie, po remoncie panele płytki podwieszane sufity, kuchnia wyposażona, taras i ogród, zadbany trawnik i miejsce rekreacji do odpoczynku, garaż, komórka, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

590 000 zł102 m² 5 761,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Lwowskie,Przemyśl

450 000 zł71 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970