dowolna

Nieruchomości Przemyśl - Oferty wynajmu nieruchomości

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta najmu lokalu w najbardziej charakterystycznej kamienicy w centrum Przemyśla przy ul. Franciszkańskiej. Poszukujesz nieruchomości w ścisłym centrum Przemyśla na cele.

Szczegóły ogłoszenia

13,64 zł/m²110 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przemyśl, rynek Starego Miasta, lokal użytkowy o pow. 110 m2, z przeznaczeniem na cele usługowe, sportowe, rekreacyjne, biurowe Przemyśl, lokal w Kamienicy: - ścisłe centrum, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| uwaga: zwolnienie z czynszu przez okres 12 miesięcy w zamian za samodzielną adaptację lokalu na potrzeby prowadzonej działalności. Do wynajęcia wolny lokal handlowo-usługowy na parterze (w.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł6 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

| do wynajęcia powierzchnie magazynowe, usługowe, biurowe, warsztatowe (powierzchnia najmu od 300 m2 do maksymalnie 6000 m2) w hali obok Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu przy ul. Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta dotyczy zamiany mieszkania będącego w zasobach komunalnych miasta Przemyśl na inne mieszkanie również komunalne o większej powierzchni z ewentualnym rozliczeniem za powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, ul. Bakończycka cztery lokale użytkowe do wynajęcia o łącznej pow. 58 m2 (11 m2, 19, m2, 11 m2, 17 m2), znajdujące się w budynku biurowym na parterze. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy Plac na Bramie (sklep Spożywczy) Do wynajęcia lokal ( razem z powierzchnią podwórka) na biuro, usługi, handel o powierzchni około 270 m2 znajdujący się na ul. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

21,80 zł/m²19,27 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu, przy ul. Langiewicza. Przedmiotowy lokal zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

32,81 zł/m²45,72 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu w budynku dworca pkp. Dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

16,38 zł/m²61,06 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl, ul. Dworskiego 26 - do wynajęcia, wyremontowane pomieszczenia biurowo-magazynowe o powierzchni od 61,06 m2 usytuowane na parterze budynku wielokondygnacyjnego, wc do wspólnego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł40 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem lokalu biurowego ul. Lwowska, przemyśl Lokal idealny pod agencję celną - 4 istniejące agencje w sąsiedztwie. Lokal biurowy na wynajem w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na wynajem cały parterowy budynek z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 38/4, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim standardzie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| uwaga: zwolnienie z czynszu przez okres 12 miesięcy w zamian za samodzielną adaptację lokalu na potrzeby prowadzonej działalności. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu przy ul. Czarnieckiego. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

9 692 zł236,39 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 724 m²

Prezentujemy ofertę wynajmu lokali biurowych znajdujących się w budynku typu biurowiec przy ul. Lwowskiej - sanwil. Przedmiotem wynajmu jest całe piętro znajdujące się na poziomie III biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, ul. Bakończycka lokal do wynajęcia o łącznej pow. 64 m2, znajdujące się w budynku biurowym na parterze. Lokal składa się z: - i pomieszczenie - 48 m2, - II pomieszczenie - 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,15 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania typu kawalerka znajdującego się w bloku na I piętrze przy ul. Kraszewskiego w Przemyślu. Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość magazynową zlokalizowaną w Przemyślu. Pomieszczenie ma powierzchnię 271,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²6 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prałkowce, pow. przemyski - Do wynajęcia atrakcyjny i w pełni umeblowany lokal biurowy o pow. ok 6m2, zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym. Prezentowany lokal znajduje jest na.

Szczegóły ogłoszenia

29,43 zł/m²20,39 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl, ul. Dworskiego Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 20m2, znajdujący się na parterze budynku. Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: adama Mickiewicza 15, przemyśl Liczba pomieszczeń: 15 Liczba pokoi: 11 Powierzchnia najmu: 277,75 m2 Grunt: dz. ewid. nr 562 o pow. 3 611 m2 Cena: 30 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł1 276 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pow. netto: 1 276,00 m2 Powierzchnia użytkowa: 1179,80 m2 Kubatura budynku: 6 012,00 m3 Obiekt wybudowany w latach: 1980 -1984 Liczba kondygnacji: 1 Przedmiotowy budynek jest obiektem niepodpiwniczonym,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 30 m2. Lokal idealny pod małe biuro do prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

31,36 zł/m²79,71 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

137,50 zł/m²40 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu lokalu biurowego, idealnie położonego w świetnej lokalizacji w Przemyśla, przy ulicy Lwowskiej. Lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

20,37 zł/m²162 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu - Bakończycach przy ul. Nestora.

Szczegóły ogłoszenia

14,99 zł/m²131,99 m² 1 979 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu przy pl. Legionów. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

92,50 zł/m²40 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal 40 m (serce Rynku w Przemyślu) Duża Witryna Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 40 m , położony na parterze kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: adama Mickiewicza 15, przemyśl Liczba pomieszczeń: 4 Liczba pokoi: 4 Powierzchnia najmu: 108,67 m2 Grunt: dz. ewid. nr 562 o pow. 3 611 m2 Cena: 35 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²66 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej lokalizacji? Oferujemy wynajem lokali użytkowych w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Sanockiej w Przemyślu. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu przy ulicy Mariackiej 9na działce nr 530/24.

Szczegóły ogłoszenia

50,89 zł/m²23,58 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl. 3-go maja, lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z chodnika, o pow. 34,78 m2, w podwyższonym standardzie, w handlowo - usługowej części miasta przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu przy ulicy Mariackiej 9 na działce nr 530/24.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przemyśl, do wynajęcia lokal o powierzchni 116 m2 znajdujący się na parterze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Lokal składa się z dużego pomieszczenia głównego 56 m2 oraz 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witryną w sercu Przemyśla ul. Franciszkańska Lokalizacja, której nie trzeba przedstawiać Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, róg ul. Wincentego Pola i Mierosławskiego, lokal użytkowy na wynajem o pow. 70,87 m2, położonego na parterze budynku. Lokal posiada wejście oraz witrynę od ul. Mierosławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na 2 piętrze bloku przy ul. Glazera 4 w Przemyślu. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju o pow. ok 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

32,97 zł/m²455 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia z możliwością podziału na mniejsze lokale lub sprzedaży lokal handlowy położony na parterze o pow. 455 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazanów,Przemyśl

1 500 zł39 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przemyśl, spokojne osiedle Kazanów. Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane, wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 38,70 m Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

26 712 €3 816 m² 7 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Nowoczesna hala produkcyjno magazynowa 3816 m Przemyśl, blisko granicy O inwestycji Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa w Przemyślu, zlokalizowana zaledwie 9 km od przejścia.