dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Przemyśl - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

598 944 zł62,39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Stare Miasto Osiedle infiore Park, przemyśl Cena: 9 600 zł/m Powierzchnia mieszkania: 62,39 m Cena mieszkania: 598 944 zł Komórka lokatorska (3,27 m ):.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,59 m² 4 274,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przemyśl - zabytkowe centrum miasta, ul. Dworskiego - do sprzedaży klimatyczne mieszkanie własnościowe w kamienicy z XIX wieku. Lokal ze względu na lokalizację może być wykorzystany na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,10 m² 5 640,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, ul. Krasińskiego Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,10 m . Położone na I piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł50,40 m² 5 515,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje | 50,40 m | niski parter | Przemyśl, ul. Kołłątaja 295 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 50,40 m (z piwnicą ok. 4 m ), położone w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu Przemyśla, przy ul. Dworskiego 7 Mieszkanie znajduje się na II piętrze, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,70 m² 6 203,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne Mieszkanie na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu! Mieszkanie bez udziału w gruncie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zarządzane przez prężną spółdzielnię mieszkaniową, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36,60 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Przemyśla z miejscem parkingowym także dla właścicieli zwierząt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przemyśl, ul. Słowackiego, na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bloku, położone na I piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie znajdujące się w Przemyślu na os. Glazera położone w bloku na IV piętrze o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada następujący układ.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł80 m² 4 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w Przemyślu. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przemyśl ul. Tuwima, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie, odświeżone podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 2. piętrze kamienicy przy ul. Dworskiego w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,72 m² 10 182,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przemyśl, ul. Skorupki Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł47,35 m² 27,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Przemyśl, ul. Mickiewicza Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,35 m , położone w centrum Przemyśl przy ul. Mickiewicza. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł51,72 m² 2 996,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Stefana Czarnieckiego w Przemyślu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji? Prezentujemy własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

391 710 zł35,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, widokowe mieszkanie z dwoma balkonami w Przemyślu, ul. Bielskiego Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z pięknym widokiem, w miejscu, które zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,67 m² 5 999,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Mikołaja Kopernika Mieszkanie znajduje się na III piętrze w ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie z dwoma balkonami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,30 m² 8 224,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w niskim, IV-piętrowym bloku na osiedlu Kazanów w Przemyślu. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,80 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne? Ta propozycja to świetna baza zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł51,54 m² 3 667,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w samym centrum Przemyśla w dzielnicy Zasanie przy ul. Klasztornej. Cena do negocjacji. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego przy osiedlu Glazera w Przemyślu ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,50 m² 5 958,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w bloku na IV piętrze przy ul. 22 Stycznia w Przemyślu, w sąsiedztwie stadionu Czuwaj. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,30 m² 6 004,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przemyśl os. Kmiecie, jasne, trzypokojowe mieszkanie (48,3 m ) na ostatnim piętrze ocieplonego, czteropiętrowego bloku przy ul. Rzecznej 10. Układ mieszkania: osobna, jasna kuchnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł27,60 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania typu kawalerka w Przemyślu na os. Kosynierów. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku na IV piętrze i posiada powierzchnię 27,60 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Przemyślu w bardzo korzystnej lokalizacji przy ul. Żołnierzy I Armii wp, w bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,37 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Bielskiego (infiore Park) mieści się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,37 m2 (po podłodze ponad 70m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania: wyjątkowa kawalerka w centrum Przemyśla ul. Tatarska Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę znajdującą się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych i cenionych części Przemyśla na osiedlu przy ul. Ofiar Katynia. To propozycja idealna zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,04 m² 10 088,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż apartamentu w Przemyślu, ul. Bielskiego Wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowej, prestiżowej inwestycji przy ul. Bielskiego w Przemyślu. Położone na 2 piętrze, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 150 zł170 m² 6 853,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w Przemyślu przy ul. Sanockiej tuż przy nowopowstającym, największym obiekcie.