dowolna

Działki Przemyśl – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podkarpaciu

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

610 000 zł7 859 m² 77,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Piastowska, działki budowlane z WZ-tka (wydane 29.02.2024r) pod budowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w pełni uzbrojona w media, w jednej z najcichszych.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 524 m² 147,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana Lipowica, przemyśl | 15,24 ara Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem i są takie, które wybiera się sercem. Ta działka łączy jedno i drugie. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 900 m² 94,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio sprzedam działkę nr 486 obręb 204. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, restauracja, liczne sklepy, stacja benzynowa. Duże odległości od sąsiednich domów nadają.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł1 896 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem mieszkalno-gospodarczym Przemyśl Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1899 ha, nr ewidencyjny 1177, obręb 214, położona w Przemyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

198 000 zł1 943 m² 101,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tutaj może powstać coś wyjątkowego. I dokładnie taka jest ta nieruchomość. Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 406 m² 97,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam dwie przylegle dzialki przy ulicy Kruhelskiej, 697/2 i 698/2, obreb 206, przemysl, powierzchnia 1406 m2 ,działka ogrodzona z niewielkim domkiem, prąd na działce, wodociąg kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 584 m² 123,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla Lipowica ul. Kordeckiego Działka o powierzchni 1584 m2, nr ewidencyjny 1307/4 obręb 201 m.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł1 815 m² 139,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania ładna, płaska, w pełni uzbrojona działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 18,15 arów położona przy ul. Budowlanych w Przemyślu. Działka posiada dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

508 800 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 0,5 ha teren zlokalizowany wzdłuż ul. Słowackiego w Przemyślu. Identyfikacja, obszar i klasyfikacja gruntów: identyfikator działki 186201_1.0213.265/2, 0,5 ha RII Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

13 585 zł2 717 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki rolna z mpzp oznaczone jako tereny rolne i drogi (5r, 1kdz), o pow. łącznej 27,17 ara (2717 m2), niezwykle korzysta cena 5 zł/m2. Nieruchomość o wymiarach 48 mb.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 737 m² 126,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 17,37 ar Przemyśl, lipowica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1737 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

288 zł961 m² 0,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Przemyślu.Przedmiotem oferty jest teren o powierzchni 961m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł889 m² 157,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostrów / koło przemyśla Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości ostrów zaledwie 5 km od centrum Przemyśla. Oferta obejmuje dwie działki ewidencyjne: > działkę.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 000 m² 129,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Przemyślu przy ul. Lwowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu Sanwill. To doskonała propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

145 740 zł1 041 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Astronautów działka przy obwodnicy Przemyśla o pow. całkowitej 10,41 arów (1041 m2) z możliwością zakupu jeszcze ok 5 arów powierzchni z innej działki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł967 m² 144,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przemyśl, ul. Opalińskiego Na sprzedaż działka z możliwością budowy o powierzchni 9,67 a. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 422 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, ul. Południowa, przemyśl m/u Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o pow. 14,22 ara, położona przy ulicy Południowej w Przemyślu. Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł3 572 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki rolne położone w dzielnicy Wilcze w Przemyślu przy ul. Szańcowej. Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 35,72 ara, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 159 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Stawowa - działki budowlano - przemysłowe o pow. całkowitej 91,59 arów (9159 m2) , działki nr. 56, 57 obr. 213 - oznaczone jako br - grunty rolne zabudowane, znajdują sie w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 236 750 zł14 550 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, w sąsiedztwie Osiedla Panorama (monte Cassino), nieruchomości gruntowe inwestycyjne o łącznej pow. 1,455ha. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

125 000 zł700 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrów / koło przemyśla Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Ostrowie, zaledwie kilka kilometrów od Przemyśla o numerze ewidencyjnym 149/299 i powierzchni 0,0700 ha.

Szczegóły ogłoszenia

75 600 zł3 024 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w Przemyślu, w malowniczej dzielnicy Kruhel Wielki. To teren o powierzchni 3024 m , w przeważającej części porośnięty lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

160 050 zł1 455 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 16 działek budowlanych położonych w malowniczej części Przemyśla przy ul. Fabrycznej. To miejsce daje przestrzeń, widok i spokój, a jednocześnie szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 330 m² 71,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana Kruhel Wielki, przemyśl 33,3 ara Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych części Przemyśla Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

3 673 100 zł36 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3,67 ha działka zlokalizowana w strategicznej lokalizacji przy ul. Słowackiego pomiędzy Rondem Tokarczuka a delikatesami Piotruś Pan (w kierunku na Nehrybkę). Aktualny status.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł660 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę usytuowaną w Przemyślu przy ul. Gołębiej o powierzchni 6,66 ara w dzielnicy Kruhel Wielki. Działka ujęta jest w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł31 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Przemyślu 3,15 ha, wymiary 113 x 283 m, dojazd drogą asfaltową wszystkie media, teren objęty mpzp pod zadudowę jednorodzinną, 8000 złotych ar do negocjacji zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 985 m² 60,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Piastowskiej w Przemyślu Działka o powierzchni 0,5985 ha ma kształt dość regularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 163 m² 103,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Przemyślu ul. Łokietka Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł4 692 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (4mn/u), o pow. łącznej 46,92 ara (4692 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o pow. 32 mb.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 047 m² 181,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej na terenie miasta Przemyśla przy ul. Wyszyńskiego - działka nr 2918/2 obr. 202. Działka o powierzchni 10,47 ara znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 342 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana Kruhel Wielki, przemyśl 23,42 ara Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych i najbardziej malowniczych części Przemyśla Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

153 450 zł1 023 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Przemyślu przy ul. Zamiejskiej w spokojnej, zielonej części miasta, na osiedlu Lipowica. To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł1 506 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa przy widokowej ulicy Pasteura w Przemyślu, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Widoki rozpościerające się wokół.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 827 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, winna Góra ul. Idzikowskiego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,27 ara, położona w prestiżowej, zielonej dzielnicy Winna Góra, bezpośrednio przy ul. Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 797 m² 100,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Fabryczna - działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną 0,5797 ha. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Przemyślu przy ul. Fabrycznej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

310 700 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 31 arów terenu zlokalizowanego w strategicznej lokalizacji wzdłuż ul. Słowackiego przy dojeździe do Ronda Tokarczuka w Przemyślu. Identyfikacja, powierzchnie i klasyfikacje.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł870 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia, z szybkim dojazdem do Przemyśla, ta działka będzie idealnym wyborem. Oferujemy działkę położoną w miejscowości Prałkowce, w pobliżu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 298 m² 118,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Kwiatowa działka budowlana o pow. 13 arów (1298 m2) w zielonej części miasta, wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Działka w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

160 050 zł1 455 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl ul. Fabryczna 14,55ar mpzp mn2 Tylko u nas Oferta na wyłączność Przemyśl ul. Fabryczna woj. podkarpacki Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego mn2.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł4 714 m² 46,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Przemyślu , województwo Podkarpackie, w okolicy Galerii Sanowej, ul. Rzeźnicza , ul. Wąska, obręb 208, na sprzedaż składa się - prawo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij